Kukiz nie patyczkuje się! Chce ukarania protestujących i dodaje: Nie będę uciekał przed Szczerbą do innej sali


Lider ruchu Kukiz'15, czyli Paweł Kukiz gościł na antenie TVP, gdzie mówił m.in. jak można rozwiązać problem, który mamy w polskim Sejmie.


Prezentujemy kilka najlepszych cytatów z Pawła Kukiza. W jego ocenie, nie można szczypać się za mocno z opozycją, tylko instrumentów prawnych.

Opozycja historyczna robi wszystko, by sprowokować partię władzy do zachowania, które mogłoby być pretekstem do eskalacji zachowań. Partię władzy obwiniam o to, że daje się w to wkręcić – przyznał.
Teraz o tym jak rozwiązać konflikt w Sejmie:

Zgodnie z regulaminem, w przypadku dalszego blokowania mównicy, z imienia i nazwiska powinien wzywać posłów do opuszczenia mównicy, a w przeciwnym razie nakładać kary finansowe. (…) To jest rzecz skandaliczna, by 2/3 posłów uciekały do innej sali przed 1/3 – mówi lider Kukiz'15.

I dalej:

Wyjście jest takie: oddanie obrad marszałkowi Tyszce i kary finansowe dla tych, którzy będą okupować. (…) Straż Marszałkowska to jest wyjście lajtowe w porównaniu z tym, co czytałem w analizach prawniczych wysłanych przez marszałka Kuchcińskiego, gdzie czytamy o możliwym użyciu BOR.

A teraz najlepszy tekst w rozmowie i w stylu Pawła Kukiza:

Nie będę uciekał przed Szczerbą do innej sali.

Brawo Paweł!

Fot: YouTube / TVPKomentarze

 1. P.Kukiz ma rację ! Ten Szczerba jest idiotą, który chciał ośmieszyć sejm i dziwi stanowisko PO-paprańców, bo stanowisko marszałka sejmu, było słuszne - szkodnika należało usunąć. PO - pokazują się z najgorszej strony, opowiadając te swoje głupoty - przed kamerami!!Przykro na nich patrzeć, tak jak i na tę nowoczesną, Banda idiotów - udających walkę o demokrację. Ponadto - skoro uniemożliwili prowadzenie obrad - swoim idiotycznym zachowaniem, Teraz wrzeszczą, że pilnując fotela marszałka i stercząc jak idioci przed trybuną - nie poszli wszyscy na obrady przeniesione - z winy tychże "protestujących" i mają pretensje,że uchwały podejmowano bez ich - kretynów udziału !! Po prostu żenada !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerba może i jest idiotą, ale przede wszystkim świadomym prowokatorem owładniętym narcyzmem.

   Usuń
  2. Co to za pajac ten Szczerba jakiś kochanek Schetyny czy co.

   Usuń
  3. Wpie...dol w dyby i do lochu :)

   Usuń
 2. To jest prowokacja, bo ożycie siły pójdzie w Świat... A oto chodzi tej całej pseudo opozycji... ale kary finansowe to niezły pomysł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z prawem. Jeśli pseudo opozycji je łamie to każdego wynieść za pomocą środków przymusu bezpośredniego, a potem proces dla każdego, z załączonym materiałem.

   Usuń
 3. brak słów... i szkoda pisania... myślenie ma kolosalną przyszłość, ale nie przy złej woli i braku znajomości historii...

  OdpowiedzUsuń
 4. ...... "z imienia i nazwiska powinien wzywać posłów do opuszczenia mównicy, a w przeciwnym razie nakładać kary finansowe." (…) Kary finansowe najbardziej zabolą a użycie straży da im pole do popisu przed UE....Tylko po ich kieszeni czesać...zaraz się "opamiętają" :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Paweł Kukiz jesteś wielki zrób porządek z tym szambem

  OdpowiedzUsuń
 6. Kukiz to debil, takiego kretyna to nie zna historia Polski,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W I Rzeczpospolitej zerwano Sejm 73 razy i płaciła za to głównie caryca Katarzyna. Kto płaci PO i tzw. Nowoczesnej? Putin?

   Usuń
 7. Wstyd mi, że na pana głosowałam, panie Kukiz

  OdpowiedzUsuń
 8. Za morde i kopa w dupe poqinni dostac gnoje

  OdpowiedzUsuń
 9. PANIE KUKIZ BRONCIE ABY POLSKI NIE ZADŁUZAC KAZDA WŁADZA DOBRA BO ROZDAJE A CO DALEJ JESTEM PRZERAZONA UCHWALCIE STOP ZADŁUZANIU ROBIC FIKCYJNE MIEJSCA PRACY DLA RODZIN Z PISOWSKICH ZABRONIC

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie byles gdy zadluzalo PO?Odezwal sie Janosik cholera..

   Usuń
  2. jamiro, POwinienes byc polniety lub wyskrobany przez swoja maciore. byloby o jednego debila mniej

   Usuń

Prześlij komentarz