Jacek Sasin bardzo celnie! KOD powstał jeszcze zanim utworzył się rząd Beaty Szydło!


Bardzo trafne słowa, na temat działalności Komitetu Obrony Demokracji, powiedział na antenie TVP Info, poseł PiS Jacek Sasin.


Poseł Sasin w ostatnim czasie zrobił kilka gaf, takich jak ta w programie Konrada Piaseckiego, gdy nie do końca miał wiedzę nt. ustawy budżetowej, ale w tym przypadku trzeba mu przyznać, że ma rację.
KOD powstał jeszcze zanim uformował się rząd Beaty Szydło. Z góry wiedzieliście, że PiS będzie łamał demokrację, zanim jeszcze przejął władzę — mówił Sasin.

I ma tutaj 100 % racji. Jeszcze dobrze PiS nie zaczęło rządzić, po wygranych wyborach w 2015 roku, a już ostro cała partia była krytykowana praktycznie za wszystko.

Czemu? Jak mówi popularna teoria – bo w Polsce może rządzić tylko jedna – wybrana – grupa polityczna, ta z namaszczenia układu okrągłostołowego. I tyle.

Fot: YouTube
Komentarze

  1. sugestia.PIS..w polsce nie ma żadnej konkurencji opozycjyjnych...ci ludzie to dzikusy i nic więcej...ja obserwując nie widzę ludzi polityków czy dyplomatów...zachowanie tych ludzi nie jest zachowaniem osób które powinny reprezentować jakakolwiek partię ...jak ludzie głosujący na PO i pozostałych mogli tego nie przewidzieć że osoba która miała pełnić funkcje publiczną dopusciła się takiego zachowania jak zwykły bandyta.co to za ludzie,? i jak oni chcą dalej być wizytówka swoich partii?.przeciez europa i swiat widząc takie zachowanie nie dopusci aby tacy ludzie byli czynnie obecni gdziekolwiek...ja nie widzę żadnej z tych osób pod żadnym warunkiem w ważnych urzędach polski a co tutaj dopiero mówic o europejskich...to maja zagwarantowane na 16 lat....partia a wogule polityk to przecież osoba publiczna która musi mieć nieskazitelny wizerunek zachowawczy, a gdzie tutaj dyplomacja za pomoca której buduję sie stosunki międzynarodowe.?przykro mi ale ja nie widzę tutaj takich ludzi....JEDYNA PARTIA KTÓRA W MIARE MA DOBRY WIZERUNEK JEST PARTIA KUKIZ...TROCHE SIE WMIESZAŁ Z MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA ALE POZA TYM JEST OPANOWANY ITD....pozostali swoimi dzikimi zachowaniami pokazali się ale z prawdziwej strony , to dobry przykład i dowód dla społeczeństwa które teraz widzi na kogo oddawali swój głos....PARTIA KTÓRA NIE WYGRAŁA POWINNA BUDOWAĆ SOBIE DOBRY WIZERUNEK I POZYCJĘ OPARTĄ NA DYPLOMACJI ORAZ POWINNA UMIEC WSPÓŁPRACOWAĆ Z OPOZYCJA ,brak współpracy z opozycją we własnym kraju nie wróży niczego dobrego we współpracy miedzynarodowej bo tam potrzeba wysokiej inteligencji i rzeczywliście znajomości postepowań taktycznych... to nie zabawa lecz działanie ogólnoświatowe przynoszące zyski każdemu. brak organizacji a wogule dyscypliny oraz dialogu dyplomatycznego taka nie ma po co startować ,bo nikt nie ma czasu na tłumaczenia....można wszystko popsuć i zostać oddalonym od jakiejkolwiek współpracy.POLECAM BUDOWANIE WIZERUNKU I NAUCZENIE SIĘ - OPOZYCJI - CO TO JEST DIALOG I DYPLOMACJA...BO CI TEGO NIE ZNAJĄ ...A TO DYSKWALIFIKUJE KAŻDEGO Z POLITYKI. MIĘDZYNARODOWEJ NAPEWNO....A BEZ TEGO POLSKA NIE MOŻE FUNKCJONOWAĆ...dzisiaj świat pędzi do przodu i człowiek nie nadający się na polityka nie powinien startować ,bo tylko się ośmieszy jak i kraj z którego pochodzi,a pozatym nic nie zrobi bo nikt z nierozgarniętym nie będzie dyskutował tylko idzie w innym kierunku do krajów pedzących szybko .POLITYKA JEST DOBRA ALE DLA LUDZI SZYBKICH ZDECYDOWANYCH Z OLBRZYMIĄ INTELIGENCJĄ ORAZ UMIEJĄCYCH DZIAŁAĆ TAKTYCZNIE.....

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie ma sensu za bardzo nad tym się rozprawiać,otóż kilku cwaniaczków z Kijowskim na czele,zrobiło sobie z KOD-świetny sposób na życie strzygąc łatwo tysiące baranów, zresztą jak się okazuje to dobrzy znajomi tych smakoszy ośmiorniczek,od i cała tajemnica.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz