Elżbieta Borowska z Kukiz'15 zaorała opozycję: „Dla mnie opozycja histeryczna to jest jakieś zwarcholenie”


Bardzo ciekawa wypowiedź posłanki Kukiz'15 Elżbiety Borowskiej, miała miejsce na antenie TVP Info! Polecamy, bo ten pani naprawdę warto słuchać!


– Karę finansową za protest w Sejmie ponieśli Obywatele, bo to oni poniosą koszty w związku z blokadą sali sejmowej. Według Kancelarii Sejmu jest to koszt rzędu 80 tys. złotych, a jeśli chodzi o ochronę policji to pada kwota 2,5 miliona złotych! – mówi Borowska.
I dodaje:

– Dla mnie opozycja histeryczna to jest jakieś zwarcholenie i brak jakiegokolwiek obyczaju parlamentarnego. Ich argumenty co do okupacji co chwilę się zmieniały. To było przeciąganie liny i zastanawianie się jak wyjść z całej tej sytuacji z twarzą, bo społeczeństwo było już zniesmaczone tym wszystkim – kwituje.
Prawda, że dobrze mówi?

Kto ma płacić za te protesty? Obywatele?

Fot: YouTube
Źródło: TVP InfoKomentarze

  1. Obciazyc winnych tego przedstawienia. Szczerbe wykluczyc, obciazyc kosztami. Kochany to moze byc jego tatus. Szanowny Marszalku to jest prawidlowa forma i jie wmawiac nam ze czarne jest biale

    OdpowiedzUsuń
  2. Też jestem zdania, że te wszystkie koszty należy wyegzekwować od tej bandy idiotów, udających posłów - mają wysokie diety, dostają kasę na prowadzenie biur , w których i tak nigdy ich nie ma, więc teraz trzeba ich obciążyć kosztami, które sami spowodowali !! Histerię mogą pokazywać w domu,jeśli rodziny im pozwoląją, a nie Polakom, którzy im płacą za konkretną pracę, a nie za urządzanie cyrku w sejmie.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz