Dziennikarz RMF FM doszczętne ośmieszył Kijowskiego! Czy może być społecznik, który wystawia faktury?


Dziennikarz RMF FM Marcin Zaborski przeprowadził genialną rozmowę z liderem Komitetu Obrony Demokracji Mateuszem Kijowski, dla którego początek stycznia, to pisząc delikatnie...trudny czas.


Jak wszyscy doskonale wiemy, lider KOD wystawił faktury na organizację na łączną kwotę 90 tys. zł, za usługi warte o wiele mniej. Ale to już wszyscy wiemy.

Ciekawe jest pytanie prowadzącego, o działalność społeczną. Jeszcze ostatnio Kijowski był pytany, ile zarabia w KOD. Odpowiedział, że nie zarabia. Okazuje się, że jednak coś tak zarobił, więc czy może być społecznik, który zarabia?

W ocenie Kijowskiego może!A Wy jak oceniacie? Czy społecznik może zarabiać? Czy wówczas jeszcze jest społecznikiem?


Fot: RMF24


---

Komentarze

 1. Soros nie dał wytycznych to się chłopczyk pogubił w zeznaniach a sam myśleć nie potrafi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Następnego niech wybiorą może z wyższym IQ ;)

   Usuń
  2. Tam niema nikogo z wyższym IQ...

   Usuń
 2. Soros raczej zobaczyl ze koles kompletnie do niczego sie nie nadaje i postanowil pozamiatac. Zaraz bedzie "nowy kijoski"

  OdpowiedzUsuń
 3. A Owsik to co ?! Ile zajumali on i jego rodzina z WOŚP ?!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Działalność charytatywna, ma charakter non profit, ale, jak widać on wziął przykład z Owsiaka, który działa według zasady, o której pisał Szpot: "By w państwowy zespół rurek, swój prywatny wkręcić kurek". Generalnie, facet nie ma jaj ani rozumu, najwyżej taki spryt bazarowego cwaniaczka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy miej choć odwagę się przestawić zanim zaczniesz Owsiaka krytykować nawet gdyby brał a dowodów na to nie masz to i tak zrobił coś dobrego a taki pasożyt jak Kijowski niszczy i destabilizuje Polskę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I to prawda bo Owsiak nie kapował i nie destabilizował Polski i wszyscy się dobrze bawili.

   Usuń
  2. Jeżeli okradniesz kogoś na milion i z tego weżmiesz 100 tyś,a reszte oddasz dla ubogich to robisz coś dobrego...? Nie można kosztem dobroci innych zarabiać na nich pod płaszczykiem pomocy innym...to sie nazywa uczciwośc,kręgosłup moralny którego niektórym brakuje.

   Usuń
  3. Co z tego że on kupuje sprzęt do szpitali skoro nie można z niego korzystać bo korzysta z niego tylko zasrana elita PO i kododupków bo skoro jest sprzęt to dla społeczeństwa a nie dla debili leczę się już ponad 25 lat więc nie wciskaj ludziom ciemnoty że on pomaga-sobie i sobie podobnym to tyle w temacie-kŁAMCA

   Usuń
  4. http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fkontrowersje.net%2Fowsiak_za_takie_pieni_dze_jak_kijowski_to_sobie_zapachow_jode_k_do_range_rovera_kupi&h=9AQHopWby

   Usuń
  5. Owsiak to dopiero złodziej Lewicowy chuj jebany!!

   Usuń
 6. Przecież IIIRP od trzydziestu lat tak robi ,to jest ich jeden z członków .Inaczej nie potrafią jak tylko żerować na ludziach

  OdpowiedzUsuń
 7. On społecznie wystawiał faktury, to i tak lepiej niż jego kolesie z PO oni kradli zawodowo i twierdzą, że to ich POlska

  OdpowiedzUsuń
 8. zawsze bylam przeciwko wolontariatowi w Polsce, jestesmy krajem na dorobku i tylko esbecy z emerytura 18 tys miesiecznie moga pozwolic sobie na taki luksus, organizacja pozarzadowoa moze wyznaczyc wynagrodzenia dla swoich czlonkow, ale wzsystko musi byc jawne i dostepne opinii publicznej, a ceny rynkowe a nie zawyzone jak u dziada alimenciarza

  OdpowiedzUsuń
 9. GRUPA PRZESTĘPCZA DZIAŁAJĄCA PRZECIWKO PIS ZŁAPANA.

  lada dzień szczegóły w prasie.

  członkowie grupy przestępczej działającej przeciwko pis i głosującym na pis.-działacze przeciwko własnemu krajowi.

  1 radio i słynny pracownik który zorganizował dość dużą grupę przestępczą robiąc z biednych ,prostych ludzi przestepców którym płacił .

  2 policjanci działający razem z radiem

  3 przedsiębiorcy biorący udział w prześladowaniu i organizowaniu grup przestępczych do podsłuchiwania ,filmowania,śledzenia ludzi popierających pis.

  4 zwykli obywatele działający w zorganizowanej grupie przestępczej mającej za zadanie śledzenie ludzi oraz informowanie o każdym przebywaniu danej osoby, posługiwali sie aplikacjami ,telefonami oraz nosili w plecakach kamery i podsłuchy

  ich działania

  1- instalowali kamery w lokalach sąsiednich które miały za zadanie prześladowania przedsiębiorców popierających pis
  2- instalowali kamery w celu filmowania przedsiębiorstwa aby w ten sposób zniszczyć przedsiębiorstwo które popiera pis
  3 - wchodzą w computer przedsiębiorcy aby dostać się do danych firmy i niszczyć przedsiębiorstwo przekazując wszystkie dane konkurencji
  4 - podsłuchuja telefony przedsiębiorcy i każdy dzwoniący do przedsiębiorstwa jest nękany za pomocą bandytów wynajętych przez zorganizowaną grupę
  5 - zastraszają pracowników przedsiębiorstwa i zmuszają do przekazywania danych o przedsiębiorstwie w celu niszczenie przedsiębiorstwa
  6 - piszą meile do kontrahentów przedsiębiorcy wysyłając fałszywe pisma spreparowane przez nich aby kontrahenci nie współpracowali z przedsiębiorstwem z powodu rzekomych problemów -wymyslonych przez zorganizowana grupę .

  7 - wynajmują pokoje w mieszkaniach nad mieszkaniami przedsiębiorców po to aby dostać sie do mieszkania i aby filmować i podsłuchiwać przedsiębiorców oraz ludzi zwykłych.

  8 zmusili mieszkańców do wynajęcia pokoju nad mieszkaniem przedsiębiorcy po to aby mieć dostęp do przedsiębiorcy ,udzielając fałszywych informacji wynajmującemu ze na dole mieszka szpieg i policja musi jego podsłuchiwać i filmować - a to akurat jest oszustwo wymyślone przez zorganizowana grupę , policjanci przebywający w mieszkaniu złapali się na goracym uczynku .

  9 policjanci którzy posuneli się do tego rodzaju czynów są uznawani za przestępców którzy posługując się funkcją funkcjonariusza do łamania prawa., wynajmowanie ludzi prostych z ogłoszeń do śledzenia obywateli jest przestępstwem oraz powyżej 3 osób jest to organizowanie grupy przestępczej ,robiac ze zwykłych obywateli przestępców .

  10 wynajmowali ludzi z ogłoszeń informując ich że policja musi śledzić szpiegów i potrzebuję pomocy , a to było tylko pretekstem aby ludzie godzili się na przestepstwa które im proponowano , czyli śledzenie obywateli i przekazywanie zorganizowanej grupie informacji , oraz za zadanie śledzącego było fotografowanie człowieka i umieszczanie jego wizerunku na platformie za pomocą której się kontaktowali .

  11 - szantaż ludzi którzy wzieli 1 raz udział w śledzeniu,zmuszają ludzi do dalszych działań czyli prześladowanie ludzi pis.

  12 radio i słunny pracownik otrzymywał od śledzących oraz mieszkań dane o człowieku łącznie z filmem zaczynał na antenie nękać człowieka mówiąc jemu jak był ubrany lub co jadł lub o czym rozmawiał oraz co robił danego dnia czy tez nocy.

  13 prześladowanie człowieka tymi metodami łącznie z dowodami zostało przekazane do I.n......

  14 zorganizowana grupa posuneła się do manipilowania kościołem oszustwami okłamywali księży aby głosili kazania które miały za zadanie aby nie popierać partii pis.

  takie działania mogą posłużyć do organizowania zamachu stanu w każdym kraju , nękanie ludzi ,prześladowanie oraz znęcanie się nad człowiekim psychicznie prześladując i ograniczając swobodę poruszania się jest poważnym przestępstwem i surowo karane w każdym kraju do którego przynależy ofiara.

  dalsza pikanteria wkrótce .wszystkie brudne działania i czyny oparte na oszustwach wysokiego kalibru.

  OdpowiedzUsuń
 10. OLEJNA AFERA STRAJKI KUPNE...ZA 250 ZŁ STRACILI PRACĘ NISZCZYLI PRACĘ PRZEDSIĘBIORCÓW KTÓRYCH PRACOWNICY GŁOSOWALI NA PIS I MYŚLĄ ŻE TO IM UJDZIE NA SUCHO....TERAZ NIECH SIĘ MARTWIĄ O SWOJE DZIAŁALNOŚCI A ORGANIZATORZY BURD O PRACĘ BO ŻADNA SPÓŁKA NIE ZATRUDNI PRZESTĘPCY ULICZNEGO....PODAJĘ DOWODOWY PRZYKŁAD...W JEDNEJ SPÓŁCE PRZYKŁADOWY PRACOWNIK ZARABIA 4 TYS ZŁ TO WYCHODZI 1 TYS ZŁ ZA TYDZIEŃ ...OKAZAŁO SIĘ ŻE 20 PRACOWNIKÓW POSZŁO NA FIKCYJNE ZWOLNIENIA LEKARSKIE ABY POTEM STRAJKOWAĆ W KUPNYCH STRAJKACH...SPÓŁKA POPIERA OPOZYCJĘ ALE W SPOSÓB KULTURALNY ...CO SIĘ OKAZAŁO SPÓŁKA PREZES DOWIEDZIAŁ SIĘ OD PRZYJACIELA ŻE JEGO PRACOWNICY WKORZYSTALI SPÓŁKĘ ABY PÓJŚĆ NA KUPNE STRAJKI I ZAROBIĆ ...CIEKAWE BO 20 PRACOWNIKÓW PO 1 TYS ZŁ TO DAJĘ 20 TYS W TYGODNIU STRATY ....CYMBAŁY DOSTALI ZA KAŻDY DZIEŃ STRAJKU 50 ZŁ I MYŚLELI ŻE SPÓŁKA ZAPŁACI IM ZA TEN TYDZIEŃ ....PRZEJECHALI SIE BO NIEDOŚĆ ŻE STRACILI PRACĘ TO JESZCZE ZOSTALI UKARANI ...ZA 250ZŁ STRACILI PRACĘ .SPÓŁKA POWIEDZIAŁA ŻE KTO IM ZAPŁACI PODATKI JAK PRACOWNICY PÓJDA STRAJKOWAC ...RACZEJ KIJOWSKI NIE.... TAK SIĘ KOŃCZĄ DZIAŁANIA KUPNYCH STRAJKÓW...CO CIEKAWE WSZYSCY PREZESI ZACZELI ŚLEDZIĆ TE KUPNE STRAJKI I KONTROLOWAĆ PRACOWNIKÓW...BA WYLECIAŁO TYLE LUDZI ....NAWET NIE MACIE POJECIA...CO NAJGORSZE NIKT ICH NIE CHCĘ ZATRUDNIC Z OBAWY ŻE ZROBIA COŚ PODOBNEGO....A SŁYNNY LEKARZ SPRZEDAJĄCY ZWOLNIENIA JEST POD LUPĄ ....ZA 40 DO 50 ZŁ SPRZEDAJĄ ZWOLNIENIA LEKARSKIE NA 1 TYDZIEŃ WOLNEGO.

  OdpowiedzUsuń
 11. NOWE INFO....OTÓŻ TUSK I JEGO GRUPA KTÓRA PRZEŚLADOWAŁA PRZEDSIĘBIORSTWO ZAPŁACI POTĘŻNE ODSZKODOWANIE I KARĘ .NIEMIECKA FIRMA BYŁA PRZEŚLADOWANA I NISZCZONA PRZEZ BANDYTÓW PRZEŚLADUJĄCYCH TYLKO DLATEGO ŻE PRACOWNICY POPIERAJĄ PIS.....CZYLI GRUND POLITYCZNY ...TYM RAZEM TUSKA I JEGO GRUPĘ TERRORYZUJĄCĄ WSZYSTKICH W POLSCE CZEKA AFERA ZA AFERĄ ....A ODSZKODOWANIE MUSZA ZAPŁACIC I TO JAKIE.....NIE TYLKO JEDNO PRZEDSIĘBIORSTWO MA PRAWO DO TAKIEGO ODSZKODOWANIA ALE TEŻ INNE KTÓRE Z TEGO POWODU UTRACIŁY KLIENTÓW ,UTRUDNIANO IM PRACĘ I PRZEŚLADOWANO LUDZI A PRACOWNIKÓW CZY TEZ KONTRAHENTÓW ZASTRASZANO, I ZMUSZANO DO PRZEKAZYWANIA DANYCH O FIRMIE W CELU NISZCZENIA FIRMY....TYM RAZEM BANDYCTWO TRAFIŁO NA TYGRYSKA KTÓRY ICH ROZPRACOWAŁ...WAŻNE ABY KAŻDY PRZEDSIĘBIORCA MIAŁ DOWODY NA PRZEŚLADOWANIE FIRMY ,PRACOWNIKÓW ITD...BEZ DOWODÓW NIE JEST MOŻLIWY PROCES ANI TEZ ODSZKODOWANIE. TUSK ZOSTANIE OBARCZONY ZA SWOICH BANDYTÓW RÓZNEJ MAŚCI KTÓRE TO KIJOWSKI ORGANIZOWAŁ....BARDZO CIEKAWE DOWODY BO W KUPNYCH STRAJKACH BRAŁY UDZIAŁ OSOBY KTÓRE PRZESLADOWAŁY LUDZI ,FIRMY,POPIERAJĄCYCH PIS. NA ZDJĘCIACH ZIDENTYFIKOWANO NIE TYLKO KOBIETĘ STOJĄCA Z MIKROFONEM PRZY KIJOWSKIM ALE TEŻ 40 INNYCH UCZESTNIKÓW...TYMI WŁAŚNIE DOWODAMI UZNANO ŻE TUSKA ORGANIZACJA KTÓRA ORGANIZOWAŁ KIJOWSKI JEST ZORGANIZOWANĄ GRUPĄ TERRORYSTYCZNĄ , PONIEWAŻ W NIEJ BRALI UDZIAŁ OSOBY POCHĄDZĄCE Z INNYCH WSCHODNICH KRAJÓW ,WYNAJMOWANI DO ŚLEDZENIA I PRZEŚLADOWANIA LUDZI ,FIRM.............CZYLI POTWIERDZA SIE FAKT TYCH DZIAŁAŃ..

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz