Znany pisarz roznosi opozycję! „Sejm jest jeden. Tyle że grupka bandytów z opozycji utrudni jego działanie”


Znany pisarz fantasy Jacek Piekara w bardzo ostrych słowach skomentował działanie oraz zachowanie protestujących w Sejmie polityków PO i Nowoczesnej!


Komentując słowa szefa PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza, który uważa, że po 11 stycznia, możemy mieć w Polsce dwa sejmy, Piekara komentuje, że Sejm będzie i jest tylko jeden!
Jak pisze na Twitterze:I ma rację!

Sejm jest jeden i należy wszystko zrobić aby uniknąć kompromitacji. Nie ma żadnego przenoszenia obrad, to obciach i porażka!

Fot: YouTubeKomentarze

  1. Wy najpierw obalcie swoja glupote,grupa bandytow nazwijcie siebie.Nie trawie was za Wasza arogancje,brak przede wszystkim kultury osobistej.Nie wszyscy to "ciemny lud" ktory kupi Wasze klamstwa I bujdy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Każda władza ma ciemne i jasne strony.Nie zmienia to jednak faktu że koalicja PO - PSL miała ich ponad miarę i dlatego ludzie chcieli zmiany. Ale abstachujac od tego, to w tej chwili tzw. "Opozycja" sama kręci na siebie bat. Boją się rozliczenia ich ośmioletnich rządów więc stąd ich zachowanie, które ciężko jest nazwać. Andrzej Lepper jako był to był ale nawet on nie zrobił nigdy takiej zawieruchy sejmie jak obecnie opozycja, a wspomnieć wypada że nawet PIS przez te osiem lat nie zroblil tego co obecnie PO i Nowoczesna mimo iz mieli do tego powody. Takze nich Pan nie mowi o ciemnym ludzie bo zapewne Pan jest "ciemniejszy od zwyklych ludzi. Pozdrawiam tych co mają choć trochę oleju w głowie i nie ulegają telewizyjnej i radiowej propagandzie. Czy to z jednej czy drugiej opcji politycznej.

    OdpowiedzUsuń
  3. Każda władza ma ciemne i jasne strony.Nie zmienia to jednak faktu że koalicja PO - PSL miała ich ponad miarę i dlatego ludzie chcieli zmiany. Ale abstachujac od tego, to w tej chwili tzw. "Opozycja" sama kręci na siebie bat. Boją się rozliczenia ich ośmioletnich rządów więc stąd ich zachowanie, które ciężko jest nazwać. Andrzej Lepper jako był to był ale nawet on nie zrobił nigdy takiej zawieruchy sejmie jak obecnie opozycja, a wspomnieć wypada że nawet PIS przez te osiem lat nie zroblil tego co obecnie PO i Nowoczesna mimo iz mieli do tego powody. Takze nich Pan nie mowi o ciemnym ludzie bo zapewne Pan jest "ciemniejszy od zwyklych ludzi. Pozdrawiam tych co mają choć trochę oleju w głowie i nie ulegają telewizyjnej i radiowej propagandzie. Czy to z jednej czy drugiej opcji politycznej.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz