Żenada roku! Posłanka Nowoczesnej kompletnie ośmieszona przez narodowca w programie „Młodzież Kontra”!


Kolejny popis posłanki Nowoczesnej Joanny Scheuring-Wielgus. Tym razem wykazała się totalnym brakiem wiedzy w dziedzinie polityki zagranicznej. Zapytana przez młodych ludzi o konkretne kwestie, nie potrafiła nic powiedzieć!


Ale zacznijmy od początku, bo naprawdę sprawa jest ciekawa. W programie „Młodzież Konta” przedstawiciel Ruchu Narodowego zadał pani poseł z Nowoczesnej takie pytanie:
Od pewnego czasu obserwujemy działania Chin, którzy w pewnym obszarze próbują kwestionować pozycję USA. Chcą wejść do Europy z Jedwabnym Szlakiem, co postawiłoby w niewygodnej sytuacji hegemona - USA. Stąd też pewne tarcia na Morzu Południowochińskim… Wiadomo, że Polska może być zakończeniem Jedwabnego Szlaku, z drugiej strony są relacje z USA. Proszę przedstawić schemat działania w polityce zagranicznej – zapytał działacz RN.

Każdy poseł powinien znać odpowiedź na to pytanie. A jeśli nie, to znaczy, że mamy do czynienie z naprawdę słabym politykiem.

Co odpowiedziała poseł Wielgus?

Nie rozumiem, o czym Ty mówisz… Przepraszam. Nie odpowiem Ci na to pytanie, bo się na tym nie znam i nie rozumiem Twojego pytania – stwierdziła posłanka.
Co cóż... Jedwabny Szlak? Co tam, że jest to bardzo ważna sprawa, która może bardzo dobrze odbić się na polskiej gospodarce. W kontekście współpracy Polski i USA, nasze relacje z Chinami mogą być problemem, co może zakłócić budowę Jedwabnego Szlaku, dlatego należy sytuację rozgrywać umiejętnie.

Ale dla pani poseł z Nowoczesnej, takie rzeczy to inny świat :)

fot: TwitterKomentarze

 1. No cóż . mamy TAKIEGO polityka jakiego niektórzy wyborcy głosowali
  nie myśląc nawet jak taki { TAKA } będzie umiała reprezentować
  Polskę i przede wszystkim Polaków....nie umię NIC dodać !!

  OdpowiedzUsuń
 2. Żenada to ten tekst i pytanie pseudo znafcy .... Co ma k...a jedwabny szlak do tarć na morzu chińskim. I jeszcze potakiwacze którzy nawet nie wiedzą o co w tum chodzi

  OdpowiedzUsuń
 3. zadajacy pytanie stwierdza że jedwabny szlak skroci drogę przerzutu towaru z Chin do Polski do 48 godzin pytanie czy zadajacy pytanie wie o czym MÓWI ...niestety ale gada głupoty jakiś kretyn napisał mu pytanie a ten zabełkotał reszta powtarza za nim........http://businessinsider.com.pl/.../pociag-z-chin.../m7hjceq..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...nic nie pomoże odwracanie kota ogonem - jacy jesteście "nowoczesni", każdy widzi, - precz z dyktaturą prostych pytań!! Masz kłopoty - jak twoja idolka zmyśleniem!!

   Usuń
 4. W tej Nowoczesnej to same tłuki i tumany a R Peru to już całkowity głąb.

  OdpowiedzUsuń
 5. W tej tzn.nowoczesnej to sa osoby po tych madrych gimnazjach.Nic nie wiedza,nic nie rozumieja,na mownice w Sejmie ida z tabletem,tablet sie zawiesi poslanka Scheuring-Wielgus tez sie zaiwiesila.Od siebie to same glupoty mowia,przoduje w tym ich lider R.Petru,prawdziwy tuman.Kto dal im dyplomy wyzszych uczelni chyba Ci profesorowie z legitymacjami PZPR np.rodzice p.Lubnauer.Cala nowoczesna to sprzedawczyki i szkodniki,ktorzy powinni byc ukarani za zdrade Polski!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz