Z cyklu „Ostre Odloty”! Hanna Gronkiewicz-Waltz oznajmiła: „Nastały rządy autorytarne”


Elita, która nie potrafi pogodzić się z porażką i utratą władzy, to żadna elita. To przedszkolaki, które wyją bezradne po tym jak dorośli zabrali im zabaweczki, którymi niszczyli wszystkie meble w pokoju. Oto jak zachowują się politycy Platformy Obywatelskiej, do reszty oderwani od rzeczywistości.


Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, jest jednym z takich przykładów. W stolicy rozkręcona jest do czerwoności afera reprywatyzacyjna, a wiceszefowa PO, bredzi coś o autorytarnych rządach w Polsce!




- Nie wiem, czy wszyscy zdajemy sobie sprawę, w jakim momencie historii jesteśmy. Nie ulega wątpliwości, że nastały rządy autorytarne. Chcę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że wczoraj policja złamało prawo o zgromadzeniach publicznych, rozwiązując bez podstawy prawnej spontaniczne zgromadzenie obywateli – podkreśliła prezydent Warszawy.

Może ktoś inteligentny powinien jej uświadomić, że gdyby w Polsce panował choćby najmniejszy autorytaryzm, to już dawno pożegnałaby się ze stanowiskiem w ratuszu.

Żaden dyktator nie pozwoliłby sobie na to, aby w jego stolicy panował taki bałagan!

Fot: YouTube



Komentarze

  1. Typowe zachowanie G.W..altz..tylko jak by zapomniała że przegrali wybory w demokratycznym glosowaniu..Boli to wlaśnie ich ze zabawki zabrali i teraz jest problem.Jak tu żyć??

    OdpowiedzUsuń
  2. art do otumanionych ....jacy wy puści jesteście.pis to jedyna partia która uchroniła polskę ,jakby pisu nie było to polska byłaby poza unią w ciągu jednej minuty a polacy byliby deportowani do polski masowo , wy nawet nie macie bladego pojęcia że polske od zguby uratował właśnie Jarek mądry i najlepszy polski polityk którego wzięto pod uwagę ...rządy poprzedniej partii doprowadziły do potężnych oszustw unii która teraz zarząda zwrotu wszystkich dotacji , sprzedawano polske jak barany na targowisku, gdyby nie pis to należelibyście i wasze rodziny do niewiadomo kogo, nikt dla was nie miał szaczunku ba nawet nie zwracano na was uwagi, to dzięki jednej z osób zatrzymano to wszystko i jesteście na swoich ziemiach. czy nie rozumiecie że musielibyści opuścić te domy które soros miał przejąc w zamian za walkę z pisem, to był zwykły handel wami i waszymi ziemiami, cóż też nie udało się , WAMI HANDLOWALI WASI RZĄDZĄCY. wy jako obywatele jesteście otumaniani na wszelkie sposoby a nastepnie przygotowywani jak niewolnicy do sprzedaży,,,to straszne....cieszcie się że tak teraz jest i że ktoś uchronił was od tego i macie szczescie że taka partia jak PIS jest w polsce, to właśnie pis zablokował bandytyzm który rozprzestrzeniał się na sąsiednie kraje. to pis was uchronił od niewolnictwa we własnym kraju ,to pis nie pozwolił na wypędzenie was z własnych domów. sprzedawano przejmowano wszelkie majątki na byle fikcyjnych właścicieli którzy potem mieli sprzedawać innym czyli waszym panom ktorym mieliście służyć....jak czytam wasze wpisy to widzę w jakim stopniu was otumaniają . wy nie walczycie o swoje dobro walczycie o dobro waszych podstępnych handlaży a co z waszym dobrem i wartością? , a co wy jako naród macie,? niech każdy spojży jak żyję i jego rodzina, ja nie widzę w polsce dobrobytu tylko aferzystów którzy eksmitując was na bruk, pobudowali sobie domy, a co wy z tego macie ? biedę bezrobocie bezdomność i otumaniony rozum. dlaczego popieracie rząd który żyję w dużych domach a wy walczycie każdego dnia o ten powszedni chleb i walczycie o to aby to oni żyli jak żyją ...a co z wami? odpowiada wam bieda, to oddajcie to co macie im i niech ich dzieci maja więcej a wy idzcie na ulicę ....takiej naiwności i zatracenia nie ma w żadnym kraju.ludzie walczą o siebie o swój byt i dobro.dlatego uciekacie za granice bo widzicie jak inni żyją ,,, ja radzę zacząć walczyć o swój byt we własnym kraju i nie dać się otumaniać .NAJPIERW SIĘ PRZEKONAJ KTO KIM JEST A DOPIERO POPIERAJ....nie popieraj agresywnych i tych którzy nic przez 8 lat nie robili , zmiany sa koniecznością ....aby naród mógł godnie ży

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz