Stanisław Tyszka daję radę Ryszardowi Petru! „Otworzyłby Wikipedię i poczytał o 13 grudnia”


Media podają, że 13 grudnia Parlament Europejski zajmie się kolejny raz sprawą Polski. Już naprawdę ręce opadają od tych ich pomysłów. Ale nie tylko to sprawia, że to wydarzenie przebija się do mediów. Kolejna szokujące kwestia to rola jaką w organizacji debaty odegrał Ryszard Petru.Okazuje się, że to on był głównym motorem, który dążył do zorganizowania kolejnej dyskusji o polskich sprawach. Dlaczego? No jak to? Bo inaczej lider Nowoczesnej nie potrafi zaistnieć na scenie politycznej, a tak przynajmniej polansuje się w Brukseli.

Bardzo ciekawy komentarz dał wicemarszałek Senatu Stanisław Tyszka z Kukiz'15 na antenie TVP Info:

Zachęcałem i zachęcam ponownie pana przewodniczącego Petru, żeby zajrzał przynajmniej do Wikipedii i przeczytał co się wydarzyło w Polsce 13 grudnia – skwitował marszałek Tyszka.

I dodał ciekawe słowa:

W tym momencie gra taka polityczna, żeby zbić parę punktów, wywołując negatywne emocje i podsycając nienawiść Polaków – to cyniczna gra – mówi polityk.

I taka jest prawda.

Marszałek Tyszka wskazuje, że politycy PiS, PO i Nowoczesnej ciągle zajmują się jakiś nikomu niepotrzebnymi sprawami, zamiast pracować dla Polski.

Fot: YTKomentarze