Poseł Andruszkiewicz masakruje Michała Szczerbę z PO! „Skończcie wreszcie to pajacowanie”


Poseł Kukiz'15 Adam Andruszkiewicz bardzo trafnie podsumował na antenie TVP Info, zachowanie opozycji, która zamiast ciężko pracować dla dobra Polski, co robi? Ano, po prostu pajacuje!– Dziennikarze powinni pozostać w Sejmie, tak jak teraz pracują. Nie ruszajmy tego teraz i nie dawajmy paliwa dla opozycji totalnej – mówi poseł Andruszkiewicz.

I dodaje bardzo celne słowa adresowany do posła Szczerby:

– Ta atmosfera i te okrzyki, to pokazuje jaka jest atmosfera w parlamencie. Tam jest to samo. Posłowie opozycji totalnej – mówił po czym przerwał mu Szczerba i powiedział, że to jest demokracja.

Poseł Andruszkiewicz dodał:

– Nie to jest pajacowanie! – mówił.

I dodawał:

– Bierzmy się do pracy, bo zarabiamy bardzo duże pieniądze w stosunku do tego, co zarabiają obywatele, który pracują dużo ciężej i mają dosyć tego pajacowania – mówił.

Oglądajcie!
fot: YOuTube


Komentarze

  1. Dokładnie pajacowanie jak dzieci w przedszkolu

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak im [DZIECIOM} się zabawkę zabierze

    OdpowiedzUsuń
  3. Tak, bardzo trafne okreslenie,Gratuluje Panie posle Andruszkiewicz ,kierowal Pan te slowa i do wlasciwej osoby i w odpowiednim miejscu!!!! Bo Pan Posel Szczerba nie sluzy ludzia ktorzy dali mu mandat Posla tylko pojedynczym osoba ,ktore uzurpuja sobie kieruja totalna opozycja,a Posla Szczerbe uzywaja jako prowokatora z PO, ktory sam z siebie robi PAJACA.Bo niedlugo ,kiedy NAROD zobliguje rzadzacych do bardziej zdecydowanych dzialan na rzecz obrony DEMOKRACII,PRUALIZMU I BARDZIEJ ZDECYDOWANYCH dzialan na rzecz obrony POLSKIEJ TRADYCJI NARODOWEJ I RELIGIJNEJto pan Szczerba nie bedzie mial juz tak powaznej,nieruchomej twarzy zaslonietej okularami i prubujacego w stylu Jaruzelskiego,dobranymi slowami szczypac i gryzdz swoich rozmowcow.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz