Posłanka Nowoczesnej ośmiesza się w TVP Info! Kompromitowała się przez ponad 18 minut!


Posłanka Nowoczesnej Kamila Gasiuk-Pihowicz, została całkowicie ośmieszona w programie TVP Info „18 minut”, którego prowadzącym był Marcin Wikło.


Co tu dużo pisać, to trzeba zobaczyć! Posłanka Nowoczesnej gdy mówiła o tym, jak powinien zostać rozwiązany problem z imigracją, cytowała wręcz pomysły PiS z kampanii wyborczej, oraz propozycja prezydenta RP Andrzeja Dudy.
Gdy prowadzący rozmowę zwracał jej na to uwagę, to nawet nie zareagowała. Generalnie przez cały program, nie reagowała na uwagi prowadzącego.

Oglądajcie!
Jak możecie zauważyć, Kamila Gasiuk-Pihowicz po prostu mówi swoje. Nie ważne czy mówi rzeczy całkowicie absurdalne czy nie, czy prowadzący poprawia ją czy nie. Ona nie zwraca na to uwagi, mówi swoje, mówi swój przekaz...

Ona swoje wie i tyle. Prowadzący pięknie dopowiadając swoje kwestie po słowach posłanki, ośmieszał ją przez cały program :)


fot: YouTubeKomentarze

 1. Bez Guya obyć się nie mogą. To jest ich właściwy lider. Rysiek to tylko słup.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bo ja bym chciała dokończyć pewną myśl. blablablabla Bo ja bym chciała dokończyć pewną myśl. blablabla. Przepraszam, bo ja bym chciała dokończyć pewną myśl. blablablabla itd.itd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Faktem jest, że prowadzący wywiad nie pozwalał Kamili Gasiuk-Pihowicz na swobodne przedstawienie swoich wypowiedzi, wcinając się w trakcie, ze swoimi nowymi tematami. Tak nie wolno prowadzić rozmów. To jest niegrzeczne traktowanie zaproszonej osoby, do udzielenia wywiadu.

   Usuń
  3. Człowiek inteligentny a za takiego ma się ta smętna czarna rusałka powinna rozumieć że rozmowa jest prowadzona na określony przez prowadzącego temat. Agresorka ignorowała wszelkie możliwe próby ukierunkowania rozmowy w jakimś kierunku - po prostu głosiła to co wiedziała.

   Usuń
  4. NIE DA SIĘ jej wyłączyć!

   Usuń
  5. "Faktem jest, że prowadzący wywiad nie pozwalał Kamili Gasiuk-Pihowicz na swobodne przedstawienie swoich wypowiedzi, wcinając się w trakcie, ze swoimi nowymi tematami. Tak nie wolno prowadzić rozmów. To jest niegrzeczne traktowanie zaproszonej osoby, do udzielenia wywiadu."

   Jakbys baranie ogladal kiedys ten program to ten prowadzacy zachowuje sie dokladnie tak samo przy kazdej opcji politycznej, jest to program rodem z USA gdzie prowadzacy jest obiektywny i zadaje pytania nie obierajac zadnej ze stron.

   Usuń
 3. Przeciż oni nigdy nie mieli swego programu , oni są po to aby robić szum
  Co do frankowiczów idioci brali kredyty bawili się itd. a teraz płaczą za swoje błędy i od nas czyli polski domagają się aby polska czyli my podatnicy bo rząd ma pieniądze z naszych podatków który miałby pokryć ich debilizm

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idiota to wierzy w przekaz z tvn.
   Nikt z frankowiczow nic od panstwa nie chce, poza respektowaniem prawa. Są wyroki sądowe, niech panstwo ulatwi tylko dochodzenie sprawiedliwości przed sadami.
   A pieniadze to maja zwracac banki nie panstwo. Tvn prawda całą dobe co ?

   Usuń
  2. http://pikio.pl/pilne-zamach-w-niemczech-na-razie-ponad-20-ofiar-szalenca/

   Usuń
  3. Oglądaj tvpis to będziesz wiedział kretynie.

   Usuń
  4. anonimowy ty kretynie jak ktos bierze kredyt w obcej walucie to powinien liczyc sie z tym ze stopa oprocentowania moze sie zmienic przedtem sie smiali a teraz placza co jamam im to wyruwnac debilu

   Usuń
  5. w żadnym wypadku nie zgadzam się aby frankowiczom oddawać z moich pieniędzy naważyli piwa to niech je piją,co najwyżej zdegradować i obciążyć kosztami bankierów odpowiedzialnych za udzielanie kredytów we frankach.

   Usuń
 4. To bylo straszne! Ta baba jest kompletnie glupia!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak można być tak bezwstydnym,żeby w telewizji publicznej pierdolić takie głupoty. Przecież ona nie odpowiedziała na żadne pytanie. Oczywiście można być tak głupim tępakiem, ale żeby to było wybaczalne trzeba mieć co najmniej urodę.

  OdpowiedzUsuń
 6. kultura osobista posłanki nie pozwoliła na ujawnienie obłudy PiS przykład posłanki Pawłowicz jest tu chybiony ta chamka pluje na innych wszedzie bez opamietania i to nikogo nie boli suweren ma dośc a ten portal jest kaczystów

  OdpowiedzUsuń
 7. Bo ja bym chciała dokończyć pewną myśl.zeby dokonczyc mysl to trzeba myslec,a u niej niestety z tym jest problem

  OdpowiedzUsuń
 8. Idiotka...bez rozumu i inteligencji nie ma oglady!

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie wierzę, chcę dokończyć myśl nie na temat. To szok jakie głupoty wyplata. Brawo Nowoczesna kupa śmiechu i kupa g.....a

  OdpowiedzUsuń
 10. Zmusiłam się do obejrzenia tego materiału i uważam, że prowadzący dał się prowadzić, jak potulny baranek. Ona po prostu wygłosiła monolog, który wcześniej sobie przygotowała, te same wyświechtane frazesy co zawsze, a ten siedział i słuchał:-(

  OdpowiedzUsuń
 11. Matka Bolesna od Sześciu Króli :)))

  OdpowiedzUsuń
 12. Wyrazy uznania dla pana Marcina Wikło. Wytrzymać prawie dwadzieścia minut tego słowotoku, którego źródłem jest niewątpliwie umysłowy pustostan, to prawdziwe bohaterstwo.

  OdpowiedzUsuń
 13. Jaka ona jest pusta. Dałem radę obejrzeć trzy minuty. Ona nie wysłuchał żadnego pytania. Na żadne też nie odpowiedziała.

  OdpowiedzUsuń
 14. Ale tępa dzida

  OdpowiedzUsuń
 15. Ona pierdoli jak po dopalaczach ...

  OdpowiedzUsuń
 16. Tego się nie da słuchać.. Czy ona zapomniała rano mózg włączyć??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie zasadnicze, to nie czy zapomniała, ale czy ma mózg.

   Usuń
 17. Sorry po 6 minutach mam dość! Tego nie da się słuchać.

  OdpowiedzUsuń
 18. Tej kobiety nie da sie słuchać Nauczyła się na pamięc swojej przemowy i nie pozwalała sobie przerwać żeby nie stracic wątku Oczywiście plotła bzdury

  OdpowiedzUsuń
 19. Uffffff, ale wstyd dla szkol wyzszych ... kto dal jej dyplom?

  OdpowiedzUsuń
 20. Dokończę swoją myśl. W mojej ocenie totalna idiotka!!!

  OdpowiedzUsuń
 21. A mnie po kilu minutach włączyło się miłosierdzie. Taki rozdygotany rozumek myszki. Przytulcie myszkę.

  OdpowiedzUsuń
 22. Jaka agresja bije z tonu jej głosu,a jej myśl o ile w ogóle potrafi samodzielnie myśleć to wnioski oparte na PLOTKACH usłyszanych jak sama mówi w kuluarach.Oj polszewicka komisarz nadawałaby się do bolszewickich sądów!

  OdpowiedzUsuń
 23. .Nowośmieszna i .Nowożałosna

  OdpowiedzUsuń
 24. żałosna kretynka ,i tyle

  OdpowiedzUsuń
 25. po 3 minutach nie da się słuchac tej idiotki

  OdpowiedzUsuń
 26. Posłanka Pisiewicz: POLITYCZNE DNO!!!

  OdpowiedzUsuń
 27. Ta baba powinna się leczyć na nogi bo na głowę już dawno jest za późno

  OdpowiedzUsuń
 28. Ta baba powinna się leczyć na nogi bo na głowę już dawno jest za późno

  OdpowiedzUsuń
 29. Zwróćcie uwagę że ta pani jest jedną z posłanek okupujących sejm. To pokazuję jak oni tam "okupują" ten sejm co rusz to z innego studia telewizyjnego ;)

  OdpowiedzUsuń
 30. Może Pan Redaktor rozumie, ale ja nic nie mogę z tego pojąć co ona bredzi. Tak tępych, tak ograniczonych ludzi nie często się spotyka.

  OdpowiedzUsuń
 31. co tu komentować przecież ci co mają "olej" w głowie wiedzą że ona jest głupia

  OdpowiedzUsuń
 32. 38 mnl naród, orła mający za symbol i takie coś nas reprezentuje...naprawdę stać nas na więcej...ale skoro liderem jest ten najlepszy to jacy mogą być członkowie danej partyjki. Oni kompletnie nie mają własnego zdania, nic do powiedzenia i nic od nich nie zależy. Nie po to kiedyś tworzono grupy polityczne żeby tylko chciały mieć władzę a rządzić przecież każdy może....i jakoś to będzie ...i Polacy nic się nie stało....ożesz ja pierdolę...i to zaczyna być standard

  OdpowiedzUsuń
 33. Guy Verhofstadt - powołała się na niego.
  Słowo klucz dla mnie. To menda w parlamencie EU - oglądnijcie sobie jak potrafi się zachowywać, jak atakuje naszych - Legutko, Szydo..to jest na YT. Menda - złośliwa i brudna. I ta pani nieszczęsna przywołała toto jako autorytet czy współautora polityki europejskiej! Panie miaj nas w swojej opiece przed tym idiotą i szkodnikiem i wszystkimi jego klonami...Całość mnie bawi, ale Guy Verhofstadt jest złowrogim głupim zagrożeniem dla dobrze rozumianej naszej tożsamości narodowej, śmiem twierdzić żeteż dla całego zdrowego na umyśle EU. Więc jeżeli Ryśki i jego chłopcy i dziewczynki mają takie wzorce to ci nowocześni, zieleni lewakowie to jakaś banda szKODliwych sierot intelektualnych do izolowania i leczenia przez coś co nazywam zdrowy chłopski rozum a coś co Tischner przywoływał jako gwarę góralską - jeżeli czegoś nie można powiedzieć gwarą to to bzdura.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz