Posłanka Kukiz'15 wyśmiewa PO i Nowoczesną: Nawoływali do buntu wojska i policji. Skończyli na jedzeniu kanapek


Posłanka Kukiz'15 Agnieszka Ścigaj, na antenie Polsat News komentowała protest rozkręcony w Sejmie przez polityków opozycji. W jej ocenie, po prostu się ośmieszyli.


Opozycja histeryczna nawoływała wojsko i policję do buntu przeciwko władzy. Całe szczęście skończyło się na groteskowym akcie desperacji - siedzeniu w Sejmie, zajadaniu kanapek, zamawianiu pizzy, robieniu selfie – mówi Agnieszka Ścigaj.
I dodaje:

Dobrze, że Polacy nie dają się tak mocno w to wkręcać. Dopóki opozycja histeryczna będzie się tak zabawnie zachowywać to nie wiem czy Obywatele będą na nich patrzeć z powagą. Nam nie podobała się debata budżetowa, jesteśmy za tym, żeby powtórzyć głosowania, bo Obywatele mają prawo wiedzieć kto i jak głosował za poprawkami. Ale nie robimy świątecznej szopki, nie okupowaliśmy mównicy, chcemy pracować! – kwituje posłanka Kukiz'15.
Popieracie jej słowa?

Fot: YouTubeKomentarze

 1. Wszystko fajnie tylko czasem kurwa warto by było puścić parę minut dalej aby wysłuchać strony Nowokurwoczesnych idiotów inaczej robicie propagandę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wysłuchać głupoty? Po co ogłupiać społeczeństwo prymitywami, którzy zioną mową nienawiści? Nie szanują władzy i rzadzacych CZYLI NIKOGO!!! nawołują do odsunięcia ich od władzy. Czy takich manipulatorow mamy słuchać, którzy nie mają Nic więcej do powiedzenia jak chęć odebrania i przyznania jedynie sobie władzy?Nie umieją rozmawiać kulturalnie tylko emocjonalnie .Jak mamy traktować poważnie zdrajców i ludzi psychicznie chorych? Takich to się zamyka, bo zagrażają społeczeństwu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pensje ,pewnie będą chcieli za calutki grudzień i styczeń ,za "pracę" na okrągło ,a kto zapłaci za wynajem sali ????

   Usuń
 3. Ja jako suweren nie zgadzam się by Ci posłowie , którzy bezprawnie "okupią" sale sejmową otrzymali pensję za grudzień i styczeń.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz