Porażka oglądalności stacji TVN! Ich „Fakty” mocno przegrały rywalizację z „Wiadomościami” TVP!


Polacy są nauczeni rozróżniać propagandę i mity, od prawdziwych faktów i informacji. Gdy rządziła w Polsce ekipa Platformy Obywatelskiej, stacji TVN o wiele łatwiej było działać.


Można było publikować o partii PiS obciążające ja materiały, ale zawsze chodziło o partię opozycyjną, podczas gdy oczy wszystkich zwrócone były na rząd.
Teraz gdy rządzi PiS w TVN atakuje się rząd, co zasadniczo jest odpowiednie, bowiem media powinny patrzeć na ręce władzy. Sposób w jaki robi to TVN, jednak jest dość...niecodzienny, bowiem skala manipulacji dostrzegana jest gołym okiem.

Polacy szybko to ocenili, co pokazują ostatnie badania oglądalności.
fot: SCRN / TVN24Komentarze

 1. Nawet minister Gliński nie wytrzymał bezstronności pytań redaktora Adamczyka z TVP1-a ja durny myślałem ,że Kraśki to już nikt nie przebije. TVN działa podobnie ,tyle,że opcja inna.Chory kraj, pogańskie obyczaje-a wszyscy z rękoma złożonymi do komunii bieżą. PZPR była bardziej wiarygodna niż PO, PiS czy inna Nowoczesna....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla resortowych szKODników PZPR była bardzo wiarygodna :)))

   Usuń
  2. A ty co? Anonimowy krzyżak? Spadaj do siebie za Odre.

   Usuń
  3. Pawle Koliński proszę sie nie obrażać ludzi tylko dla tego że są odmiennego zdania

   Usuń
  4. W stajęce baran beczy !!

   Usuń
  5. Jak dla ciebie PZPR była wiarygodna? Ale jaja, to dlaczego się "przeszmalcowała na kapitalistów w Mgdalence Nie widziałeś ich spotkań jak sobie brudzia przepijali towarzysze?

   Usuń
  6. to prawda

   Usuń
 2. Wspieramy polski rząd PiSu w Polsce.
  Każdy „ kto łamie prawo jest przestępcą „ !
  Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
  Obecny rząd PiS musi zacząć przywracać standardy demokratyczne, które za rządów PO były w różnym stopniu w zaniku, co dostrzegła większość społeczeństwa polskiego.
  Rozległa korupcja wymiaru sprawiedliwości – dziedziny życia cieszącej się najniższym zaufaniem społecznym w Polsce, korupcja w gospodarce i finansach, w praktyce brak wolnego rynku, kupowanie poparcia mediów za pieniądze podatników przez rząd to tylko niektóre problemy Polski zarządzanej 8 lat przez PO.
  „Łatwiej w Polsce liczyć na sumienie przestępcy niż na sumienie wymiaru sprawiedliwości”.
  http://tagen.tv/vod/2016/08/latwiej-w-polsce-liczyc-na-sumienie-przestepcy-niz-na-sumienie-wymiaru-sprawiedliwosci/?c=4554

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwszy sekretarz J. Kaczyński ma zawsze rację, a jak nie ma racji to ma Dudę i Szydło, którzy wykażą że ma rację.
  Prawda panie Szczepański.... przepraszam Kurski

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. OJ MAĆKO...MAĆKO...OCZY CI 'WYKŁULI' BIDULKO !!! TRZA BYŁO TO OGLĄDAĆ TVN ? CZYTAĆ "GÓWNO WYBORCZE" ? ŚLEPY JESTEŚ,GŁUCHY JESTEŚ CHYBA TEŻ...A JESZCZE ROZUM CI 'WYPRALI'...ALE JAK BYŚ CHCIAŁ...TO 'KACZYŚCI" WEZMĄ CIĘ ZA RĄSIĘ I POPROWADZĄ KU...PRAWDZIE !!! :)

   Usuń
  2. Ciemnogrod zawsze bedzie klaskal kaczce i jego slugusom.Wiec o wykluciu oczu baranino nie pisz bo on na twoje nieszczescie ma racje.

   Usuń
 4. Nie zauważyłem, żeby TVN atakowała rząd PiSu. Natomiast codziennie widzę, że piętnuje nadużycia rządu, Parlamentu, Prezydenta i PiSu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oglądam tylko FAKTY TVN. Dla mnie to takie "Radio Wolna Europa".
   Wiadomości TVP to dno i sześć metrów mułu.

   Usuń
  2. Piętnuje posługując się półprawdami i plotkami

   Usuń
  3. Głupota wypowiedzi podążająca. Nie atakuje Jarosława, nie atakuje Kaczyńskiego tylko atakuje Jarosława Kaczyńskiego. Taka logika twojego komentarza i zaKODowanych tobie podobnych.

   Usuń
 5. TVN to totalne dno, to telewizja dla ludzi pozbawionych intelektu wciskając kit !!! Plujesz im w twarz a oni że deszcz pada !

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz