Piękne! Jarosław Kaczyński usadził Mieszkowskiego z Nowoczesnej jak najlepszy doktor!


W Sejmie oczywiście kolejny raz było ciekawie. Poseł Nowoczesnej Krzysztof Mieszkowski zaatakował prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, przypominając mu mityczne już palenie kukły Lecha Wałęsy, które miało miejsce pod parlamentem w 1993 roku.


Mieszkowski zarzucił ten czyn m.in. braciom Kaczyńskim:

Chciałbym państwu przypomnieć, że 1993 roku, pod parlamentem, bracia Kaczyński spalili kukłę Żyda. Przepraszam! Bracia Kaczyńscy spalili kukłę Lecha Wałęsy – mówił z trybuny sejmowej Krzysztof Mieszkowski.

Na jego słowa nie pozostał oczywiście obojętny prezes PiS Jarosław Kaczyński:

Pan w tym momencie zapomniał o pewnym fakcie. W roku pańskim 93 mój świętej pamięci brat był prezesem Najwyższej Izby Kontroli i w żadnych demonstracjach nie uczestniczył. Ja też żadnej kukły nie paliłem – mówił prezes PiS.
I dodał miazgę dla posła Nowoczesnej:

A skądinąd tego rodzaju wydarzenia, tutaj w demokratycznym świecie i przedtem i potem się wielokrotnie zdarzały. A w Polsce zrobiono z tego niebywałą historię, po to, żeby niszczyć jedyną opozycję, która walczyła o uczciwą Polskę - skwitował prezes PiS.

Oglądamy:Swoją drogą, to co takiego strasznego jest w paleniu kukły polityka? Oczywiście palenie kukły Żyda, to skandal, ale polityka? Obrońcy Hilary Clinton gorsze rzeczy robili z kukłami przypominającymi Donalda Trumpa...


fot: YouTubeKomentarze

  1. A co mnie obchodzi dolad trump i ta gow no warta Ameryka.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. I palenie kukly zyda to żaden skandal skoro anglik podpalił i nagrał na Polską flagę i nikt z tego dymu nie zrobił...

      Usuń

Prześlij komentarz