Paweł Kukiz robi masakrę z Donalda Tuska! Bogu dzięki, że przyjaciel Merkel nie jest już naszym premierem. Bo takich "uchodźców" byłoby już w Polsce tysiące


Paweł Kukiz w swoim stylu skomentował zamach terrorystyczny do którego doszło w poniedziałkowy wieczór w Berlinie. Przypomnijmy, że terrorysta porwał polską ciężarówkę, zamordował kierowcą i wjechał w tłum ludzi spędzających czas na jarmarku bożonarodzeniowym.


W ocenie Pawła Kukiz, gdyby w Polsce dalej rządził Donald Tusk, to nasz kraj mógłby mierzyć się z takimi problemami.
Mężczyzna, który kierował ciężarówką na polskich numerach rejestracyjnych, to Pakistańczyk albo Afgańczyk. Przybył on do Niemiec jako uchodźca na początku ubiegłego roku…
Bogu dzięki, że przyjaciel Merkel - Tusk- nie jest juz naszym premierem. Bo takich „uchodźców” byłoby już w Polsce tysiące.
I jeszcze jedna refleksja - bandziory z krajów muzułmańskich, w których nie ma działań wojennych buszują po Europie tak, ze nie znamy dnia ani godziny. A w Aleppo giną chrześcijańskie dzieci… Straszne.
Wyrazy współczucia dla Rodzin ofiar i Berlińczyków… — napisał na Facebooku PawełKukiz.

W punk!Fot: YouTube

Komentarze

  1. Pakistańczyk zamordował Polaka i skradł szwedzki samochód którym przejechał Niemców,Chińczyków, Duńczyków i francuzów. Multi kulti pełną gębą. To nie był zamach. To było "wydarzenie kulturalne" zwane ubogaceniem kulturowym.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak się nazywał ten jełop z PO co mówił, że to dzięki PO nie mamy w Polsce tych imigrantów zwanych mylnie uchodźcami?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz