Paweł Kukiz konkretnie! Mówi o postawieniu Tuska przed Trybunałem Stanu za realizowanie interesów Niemiec!


Paweł Kukiz nie oszczędził wypowiadając się dla „Wiadomości” TVP, byłego premiera, a obecnie szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska. W ocenie lidera Kukiz'15, Donald Tusk powinien stanąć nawet przed Trybunałem Stanu. Jak widać, były premier ma problem nie tylko z powodu afery Amber Gold. Dochodzi również poparcie części opozycji ws. rozliczenia jego rządów.


W materiale „Wiadomości” pojawiła się kwestia przyszłości Donalda Tuska, który jest w Europie krytykowany za bezradność wobec kryzysu migracyjnego, oraz brak konkretnego działania w przypadku Brexitu.
Paweł Kukiz zapytany o przyszłość byłego szefa rządu, mówi wprost o postawieniu go przed Trybunałem Stanu za „realizowanie interesów Niemiec”.

– Ja nie jestem rewanżystą, ale pewne działania niezgodne z interesem publicznym powinny być ocenione – mówi Paweł Kukiz.

I nie jest jego pierwsza wypowiedź w tym stylu. Paweł Kukiz od dłuższego czasu podkreśla, że były premier za bardzo lubi Niemcy i może wydawać się to dziwne.

Czy popieracie pomysł Pawła Kukiza?

Źródło: Wiadomości TVP
fot: YouTube


---

Komentarze

 1. Byłoby dobre dla kraju. Tyle że rudy się tyle nachapał ze wyjdzie bez szwanku. Miejmy nadzieję że kiedyś dosięgnie go sprawidliwosc.

  OdpowiedzUsuń
 2. Co z tego ze sie nachapał jest jeszcze przepadek mienia

  OdpowiedzUsuń
 3. jak najbardziej jestem za, sprawiedliwosc jest dla wszystkich a nie tylko dla biednych!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak tak wysoko postawiony pionek będzie miał wyrok za działanie na rzecz obcego rządu to się zrobi baaardzo ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Może zacznie sie era większej równości i sprawiedliwości,odpowiedzialności za działania

   Usuń
  3. Ciekawa jestem co na to premier Fr. 😂

   Usuń

Prześlij komentarz