Patryk Jaki demoluje opozycje! Fotel marszałka Sejmu można przejąć, ale w wyniku wyborów, a nie siłą!


Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki gościł w niedzielnym programie TVN24 „Kawa na ławę” gdzie komentował zachowanie opozycji, która w piątek siłą przejęła sejmową salę obrad i zajęła miejsce marszałka Sejmu. W jego ocenie, takie zachowanie to skandal, a jeśli opozycja chce przejąć władzę w Polsce, to najpierw musi wygrać wybory.


Widziałem służby za czasów Platformy w mediach. Widziałem przejmowanie „Rzeczpospolitej”, Sowę i Przyjaciół, inne rzeczy. Byłem tym oburzony, ale nie przyszłoby mi do głowy, by siłą przejąć fotel marszałka Sejmu – mówił Patryk Jaki.

I dodał ważne słowa i (mówmy szczerze) trochę śmieszne:

Najgorsze w tym było to, że posłowie opozycji od razu zaczęli robić sobie selfie. Zwrócił się do mnie poseł opozycji: pytał o konstytucję, demokrację? Nie, o ładowarkę do IPhone’a. Fotel marszałka Sejmu można przyjąć, ale w wyniku wyborów, a nie siłą — powiedział Jaki.

Źródło TVN24

fot: YouTube
Komentarze

 1. TAK TO PRAWDA SPOŁECZEŃSTWO BIORĄCE UDZIAŁ W STRAJKACH ,BOJKOTACH I BURDACH ULICZNYCH JEST OSZUKIWANE I OTUMANIANE KŁAMSTWAMI.NIKT NIE ZABRANIA NIKOMU W POLSCE DO GŁOSOWANIA ANI NA PIS ANI NA PO ANI TEŻ NA INNE PARTIE, ALE W TYM PRZYPADKU NIE MA ŻADNEJ DYPLOMACJI POMIEDZY PARTIAMI RZADZĄCYMI A PRZECIWNIKAMI. SKORO PIS RZĄDZI TO OZNACZA ŻE POPARŁO TĄ PARTIĘ WIĘKSZA LICZBA SPOŁECZEŃSTWA, PARTIE KTÓRE PRZEGRAŁY boją się PISU dlaczego? BO MAJĄ DUŻO AFER DO UKRYCIA... dlatego otumanili społeczeństwo i użyli jako podkładkę i kule obronne aby ukryć swoje przestępstwa , z pewnością ukrywają też swoje zło przeciwko tym którzy są z nimi na strajkach, ukrywają to że ludzie i ich rodziny nie miały co jeść a ci bawili się na zagranicznych wycieczkach za ich pieniądze, otumaniają wszystkich , zebrali ludzi naiwnych którym wmówili swoje oszukaństwa jak i swoje rzekomo działania, CI LUDZIE STRAJKUJĄCY I ROBIĄCY BOJKOTY TO MINY DLA KODU,PO I INNYCH KTÓRZY ICH WYKORZYSTUJĄ ABY ZATUSZOWAĆ SWOJE PRZEKRĘTY A WIĘKSZOŚĆ TYCH PRZEKRĘTÓW DOTYCZY LUDZI KTÓRZY Z NIMI STRAJKUJĄ I STOJĄ ZA NIMI. to oszukaństwo trwało 8 lat niszczono ludzi i ich rodziny które teraz biorą czynny udział w strajkach, i ulicznych bojkotach, PO używa każdego kogo można zwerbować jako przynętę , użyli dziennikarzy którzy stracą pracę i zniszczyli stację , użyli aktorów którzy też utracili wiele, użyli przedsiębiorców którzy teraz są bankrutami , to teraz pozostało im to biedne społeczeństwo które wcześniej niszczyli a teraz otumanili i używają jako przynętę , ludzie będą karani za bojkoty a ci będą bawić się za to co im pozostało, zobaczycie co będzie po nowym roku, nitk nie będzie chciał mieć do czynienia z tymi którzy brali udział w strajkach i ulicznych burdach, każdy z was ma własne zdanie i powinien byc rozsądny a przede wszystkim jak jego rodzicie tracili pracę i chleb przez 8 lat panowania PO to teraz jeszcze bronią ich za to że nie mieli co jeść , nie wiary godne że nie doceniają tego że Jarek dał im dzieciom chleb na powitanie. Jak zwykle będzie na wszystko za póżno ,bo należy się zastanowić co się robi zanim się uczyni 1 krok.....
  nikt nie ma szans..na palenie polski .....opozycja wygrała...WIECIE CO ????ZABLOKOWANO IM FINANSE NA 16 LAT...A SPONSORZY WYCOFALI WSZYSTKO CO DOTYCZY ICH DZIAŁALNOŚCI...LUDZIE POPIERAJĄCY BOJKOTY I BIORĄCY UDZIAŁ ZOSTANĄŁ BEZ PRACY BO NIKT NIE BĘDZIE SPONSOROWAŁ ANI INVESTOWAŁ W TAKIEGO RODZAJU DZIAŁALNOŚCI...PANOWIE Z OPOZYCJI ZAMKNIĘTO WAM WSZYSTKIE DROGI NAWET DO WASZYCH BRUDNYCH INTERESÓW, ZOSTAWIONO WAS SAMYCH ,ALE TO DOBRZE BO NIE BĘDZIE PIENIĘDZY TO NIE BĘDZIE PRZEMOCY I BOJKOTÓW NA ULICACH KTÓRYCH OBAWIA SIĘ EUROPA..

  OdpowiedzUsuń
 2. BARDZO SŁUSZNIE NAPISANE....ALE JAK DŁUGO JESZCZE ten NASZ RZĄD POZWOLI
  NA ,, TAKIE ZACHOWANIE " ,, OPOZYCJI ?? "
  PRZECIEŻ od BUUULA TRZEBA ZACZĄĆ PAŁOWAĆ tak jak PO i PSL ROBILI !!
  INACZEJ PiS PRZEGRA !!

  OdpowiedzUsuń
 3. a czemu nie załatwić tego w demokratyczny sposób rodem z Turcji?? Przecież UE temu przyklasnęła. Według tych idiotów z UE tak ma wyglądać demokracja...

  OdpowiedzUsuń
 4. TRZEBA WYCJAGNAC BRON I STRZELAC DO CHOLOTY TO BEDZIE DEMOKRACJA JAK TERAZ NIE MA JEJ

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz