Oni są gorsi od komunistów! Tamci wymyślili ten zamordyzm, a oni chcą do niego wracać!


Ludzie, ludzie, co to się dzieje w Polsce. Opozycja wzorem opozycji w państwach trzeciego świata, nawołuje do wychodzenia na ulice polskich miast 13 grudnia, czyli w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, przez dyktatora Wojciecha Jaruzelskiego.


Mało tego! Ci ludzie nawołują polskich oficerów – wojsko, policję – aby dokonali swoistego puczu! Aby wypowiedzieli posłuszeństwo i wyszli razem z nimi na ulice.

Opozycja w tym przypadku to tacy ludzie jak Ryszard Petru i Grzegorz Schetyna, którzy pod listem Mateusza Kijowskiego, podpisali się.

Czy to już ostateczny akt desperacji? A może posłużą się do czegoś jeszcze gorszego, niż nawoływanie wojska do puczu?

Tego nie wiemy, możemy tylko bać się tych ich pomysłów. Jedno jest pewne. Oni są gorsi od komunistów! Tamci wymyślili ten zamordyzm, a oni chcą do niego wracać!

Fot: YouTubeKomentarze

 1. to jest świadome działanie! to jest jawna zdrada! nazywajmy rzeczy po imieniu czym są a nie politycznie poprawnie jak oni chcą! Rządzie Polski !!! Wypowiadają posłuszeństwo Polsce!, demokratycznie wybranemu rządowi! plują na rząd czyli na nas! jawnie to przyznając! czy to nie jest ZDRADA?,więc się niepierd***ć i komu służyli tam ich wszystkich wypierd***ć (czytaj) zesłać ich do Niemiec na banicję! bez prawa powrotu!. Oni plują nam w twarz! PIS racjonalnie z nimi postępuje! lecz dłużej bez efektów! naraża siebie i nas na jawną z ich strony kpinę!.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nawoływanie do przewrotu jest zdradą i powinno się ich sądzić.....a za zdradę bardzo wysoki wymiar kary....

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba czas najwyższy uruchomić odpowiednie paragrafy i potraktować tą zgniliznę tak, jak na to zasługuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się Czas najwyższy na zakończenie tej "szopki"zanim znów poleje się bratnia krew Co to jest,państwo prawa czy bezprawia?Obecny rząd zbyt długo czeka na opamiętanie Naród zaś czeka na zakończenie przewrotu i karę,która może być jedna Idiotów do psychiatryka a zdrajców za kratki

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz