O ludzie! Oto Joanna Scheuring-Wielgus i jej pogląd ws. ekshumacji i ciał ofiar...


W Polsce przeprowadzane są ekshumacje ciał ofiar katastrofy smoleńskiej, ponieważ jest wiele wątpliwości dotyczących pochówków. Wątpliwości okazały się słuszne, bowiem okazało się, że mamy dopiero początek procesu ekshumacyjnego i już wiemy, że ciało jednej z ofiar było w innej trumnie.


Chodzi o śp. Piotra Nurowskiego. Serwis wPolityce.pl informuje, że być może jego ciało zostało zamienione z ciałem śp. Mariusza Handzlika. To wielka krzywda, ból i dramat dla rodzin.
Okazuje się, że nie dla każdego ważna jest kwestia, czy w grobie nad którym rodzina się modli, leży jej bliski.

Oto posłanka Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus i jej pogląd na sprawę:fot: You TubeKomentarze

  1. Dla pani nie jest istotne czy w grobie zmarłej bliskiej osoby będzie leżeć ta osoba czy jakaś inna to gratuluję. Nie ma problemu i więcej traumy dla 17stu osób a pozostali którzy się zgodzili na eksumację, mają ochotę na więcej traumy i bardzo ich interesuje kto leży w grobie. Proszę ich uszanować.

    OdpowiedzUsuń
  2. MAJA TRAUME ALE TO NIE ZMIENIA FAKTU ZE RZAD NIE WYKONAL POWIERZONYCH MU OBOWIAZKOW I POWINIEN PONIESC ZA TO ODPOWIEDZIALNOSC

    OdpowiedzUsuń
  3. PO SMIERCI TE PANIA MOZNA WYRZUCIC NA SMIETNIK A DO TRUMNY WLOZYC SMIECI PAPIEROOWE NIEDOPALKI I INNE JEJ RODZINIE NIE ZROBI TO ROZNICY JAK MOWI ALE NIKT NIE CHCE JEJ ZWLOK W SWOIM SZAMBIE WIEC MIMO WSZYSTKO JEJ RODZINA BEDZIE MUSIALA JA ALBO SPALIC ALBO POCHOWAC A JESLI ONI NIE ZECHCA TO RZAD

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz