Miazga! Tak Małgorzata Wasserman traktuje prokuratorów badających sprawę Amber Gold


W Sejmie cały czas pracuje komisja śledcza mająca wyjaśnić, jak w państwie prawa, posiadającym służby, podobno sprawny wymiar sprawiedliwości, przez kilka lat mogła działa piramida finansowa, którą było Amber Gold. Szefową komisji jest posłanka PiS Małgorzata Wasserman, która naprawdę radzi sobie bardzo dobrze.


Oto przykład jak wygląda cyrk podczas przesłuchań. Prokuratorzy, śledczy oraz osoby zajmujące się sprawą, zachowują się co najmniej dziwnie. Z pewnością, nie jak poważne osoby, które miały rozwiązać sprawę. Oto przykład kuratora, który zajmował się Marcinem P.

Oglądamy, a za chwilę przejdziemy do poseł Wasserman:I wracając do przewodniczącej Wasserman, to jest ona odporna na manipulacje i stękania przesłuchiwanych. Oto przykład, jak konkretnie potrafi ich usadzić:A oto przykład serii pytań do prokuratora, Dokładniej pani prokurator.fot: YouTubeKomentarze

 1. asusz01@poczta.onet.pl14 grudnia 2016 14:43

  TTa komisja i zachowanie prokuratorów i sędziow to po prostu rzecz niepojęta . Nie moge zrozumiec jak taki sedzia czy prokurator może wykonywac swój zawód . Jeżeli ma taka krótka pamiec lub amnezje to jak może wydawac wyroki postanowienia . Przecież jak czasami sprawy ciagna się 3, 4 , 5 lub wiecej lat to taki śedzia j jak będzie wydawał wyrok to przeciez nie bedzie pamietal tego co przeczytał kilka lat temu , ale tylko najwżej to co przeczytał poprzedniego dnia . Ja może wiec wydac sprawiedliwy wyro jeże ma taka krotka pamiec i nie bedzie pamietał co mówili świadkowie . To po prostu kuriozum . Taki śedezia lub prokurato nie powinien być sedezia czy prokuratorem bo sie do tego po prostu nie nadaje . Dlaczego ludzie do tego zawodu nie są badani przez psychologa / w tym zawodzie pełoo jest psycholi i przez lekarza medycyny pracy . Nawet na najmniejsze stanowisko w gospodarce , czy na menedzera , czy kierownika w zakładzie i , czy kierowce , musi byc badanie lekarza medycyny pracy . A dlaczeo nie ma takich badań na śedziego . Taki człowiek po skończeniu aplikacji i zadeklarowaniu sie że chece być sędzia lub prokuratorem powinien miec zbadany słuch , / czy dobrze słyszy na sprawie , pamiec , czy pamięta rózne fakty , logiczne rozumowanie / logike , gdyz na studiach lewie " przelazł " z tego przedmiotu/ i oczywiście stan zdrowia gdyz wielu sie zasłania niemocą no i jeszcze inne parametry . To należy wprowadzić jak najszybciej , najlepiej jesczcze w tej nowej ustawie ktora ma powstac . Zareczam , że wszyscy tacy co sie zasłaniaja amnezja i byliby zagrożeni że zostana wyrzuceni z pracy za brak odpowiednich predyspozycji . Szybko zaczna sobie przypominac rózne fakty .

  OdpowiedzUsuń
 2. Błazny debile niewiniątka tak komisja nic nie uzyska tylko stracony czas będą robić wszystko by się migać od odpowiedzi wiedzą co zrobili jakie były lub będą konsekwencje tych działań --nie cackał bym się pozamykał do wyjaśnienia to wolno zrobić prokuraturze zarzuty są ,bronią Tuska i synalka całą tą bandę złodziei ,nie wiem jak to się skończy ale jak dla mnie sami poszkodowani jak nie dojdzie do procesów tych winowajców zaczną domagać się zwrotu kasy bezpośrednio i nie będą się pytać czy winien czy nie dostanie w łeb jeden z drugim i sam powie nr. konta z którego poszkodowani sobie wypłacać kasę z odsetkami ,,,,co wtedy zrobi prokuratura , to wbrew prawu ,- a okradanie jest zgodne z prawem wszystko zależy kto kradnie zwykły śmiertelnik nie może ,ale poseł czy prokurator może teraz udają niewiniątka spać nie może jeden z drugim a co mają powiedzieć okradzeni spać nie mogą bo stracili swoje oszczędności na starość zabezpieczenie na życie to nic ich nie obchodzi do pierdla z tą hołotą tam sobie wszystko przypomną

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie fujary są prokuratorami?!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ma się wrażenie, że ci przesłuchiwani sędziowie i prokuratorzy są bardzo ograniczonymi debilami,z ostrą demencją! Ci ludzie powinni być zamknięci w psychiatryku, a nie pracować w prokuraturach i sądach i to za bardzo wysokie pensje. Nic dziwnego, że uczciwi Polacy przegrywają sprawy przy takich prokuratorach i takich sądach !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Miejmy nadzieje ze pozbawia ich wykonywania na stale zawodu w swoim fachu

  OdpowiedzUsuń
 6. powinni stracić prawo wykonywania zawodu wykonywanego dotychczas i zawodów pokrewnych, sa niezdolni do wykonywania zawodów w których trzeba uruchomić logiczne myślenie i pamięć

  OdpowiedzUsuń
 7. To nie są żadne fujary, to są wyżarte tygrysy przyzwyczajone do łatwego żeru . Rżną głupa, bo niby jak się z tego wytłumaczyć. haha. A kto im niby coś zrobi? Ich kolesie , toć przecież oni mają podobne gówno na plecach.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz