Liroy gromi posła Platformy Obywatelskiej! „To szefowa Pana ugrupowania mówiła, że władzy nie uzyskuje się na ulicy”


I jak zwykle niezastąpione poseł Kukiz'15 Piotr Liroy-Marzec, musiał konkretnie wypowiedzieć się w sprawie demokracji w wykonaniu polityków Platformy Obywatelskiej, którzy dziś ostro bronią demokracji...


Jak mówił na antenie TVN24 do europosła PO Adama Szejnfelda:

O czym Pan mówi! Pana ugrupowanie miało demokrację gdzieś!To szefowa Pana ugrupowania mówiła, że władzy nie uzyskuje się na ulicy. To jest cyrk – mówił Liroy.
I dodał ważne słowa:

Dlaczego nie walczycie tak ostro o demokrację, żeby zdjąć próg frekwencyjny? Demokracja to są rządy ludu, a dzisiaj są rządy klanów partyjnych. Wprowadźcie możliwość odwołania posła, wtedy zobaczycie jak długo każdy z Was porządzi! – kwituje poseł Kukiz'15.
Zgadzacie się z nim?

Fot: YouTube / TVN24


Komentarze

 1. Wspaniała i trafna wypowiedź.Bardzo trafnie p.Liroy ocenił "demokrację PO-paprańców. Bardzo brakuje wyborcom możliwości usunięcia z sejmu i senatu tych kanalii niszczących Polskę i troszczących się tylko o swoje koryto !!

  OdpowiedzUsuń
 2. Celnie powiedziane. Popieram w 100%

  OdpowiedzUsuń
 3. Hipokryci z PO. Prawda boli...

  OdpowiedzUsuń
 4. Trafna wypowiedź mojego ziomala...

  OdpowiedzUsuń
 5. Liroy to jeden z niewielu posłów który nie ubiera tematu w piękne słówka tylko wali prosto z mostu. Za to go szanuję i takich posłów powinno być więcej aby prosty człowiek zrozumiał o co chodzi.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspieramy polski rząd PiSu w Polsce.
  Każdy „ kto łamie prawo jest przestępcą „ !
  Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
  Obecny rząd PiS musi zacząć przywracać standardy demokratyczne, które za rządów PO były w różnym stopniu w zaniku, co dostrzegła większość społeczeństwa polskiego.
  Rozległa korupcja wymiaru sprawiedliwości – dziedziny życia cieszącej się najniższym zaufaniem społecznym w Polsce, korupcja w gospodarce i finansach, w praktyce brak wolnego rynku, kupowanie poparcia mediów za pieniądze podatników przez rząd to tylko niektóre problemy Polski zarządzanej 8 lat przez PO.
  Sędzia daniel strzelecki Sądu Rejonowego w Bolesławcu / Jelenia Gora .
  Prezentujemy Państwu Reportaż znajdujący się na jednym z kanałów Youtube dotyczący sprawy Pana Bogusława Biedrzyńskiego pt.: „Bajkowy operat szacunkowy biegłego Jerzego Karpińskiego – sprawa pokrzywdzonego Bogusława ..” Pozwolimy sobie nie komentować … zapraszamy do obejrzenia i czekamy na Państwa komentarze zarówno na Naszym portalu Głos Gminny jak również na profilu Facebooka i Twitter.
  „Łatwiej w Polsce liczyć na sumienie przestępcy niż na sumienie wymiaru sprawiedliwości” – REPORTAŻ
  http://www.glosgminny.pl/latwiej-polsce-liczyc-sumienie-przestepcy-niz-sumienie-wymiaru-sprawiedliwosci-reportaz/#comment-1926

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz