Europoseł PiS w jedną minutę, obalił głupotę europejskiego kołchozu, który atakuje Polskę!


Wielkie brawa dla europosła PiS, prof. Ryszarda Legutko! Podczas trwającej w Parlamencie Europejskim debaty, gdzie atakowano Polskę, polski rząd, który został legalnie wybrany, atakowano przy pomocy polityków Platformy Obywatelskiej, znalazł się człowiek, który potrzebował tylko jedną minutę, aby usadzić to całe towarzystwo!


Jak mówił prof. Legutko:

Jeśli mówimy o wartościach europejskich, to prawda jest taka, że macie z tymi wartościami coraz mniej wspólnego – stwierdził prof. Legutko.

Jak dodał:

Nie przestrzegacie traktatów! Cała ta procedura, którą pan i pana koledzy wszczęli przeciwko Polsce, jest pozatraktatowa – mówił europoseł PiS.
Dodał bardzo ważne słowa, że europejski elity nie szanują innych poglądów i są całkowicie wyalienowane.

Koniecznie oglądajcie i komentujcie!
Fot: You TubeKomentarze

 1. BRAWO.Skoro PO ma większość w PE to niech zwoła debatę i POdyskutuje nad mniejszością Polską w Niemczech jest ku temu dsknała okazja.

  OdpowiedzUsuń
 2. Po raz wtóry piszę i nic nie POmaga !!!
  Nasz Rząd wybrany przez większość Polaków głosujących w wyborach
  na PiS poparł PiS by ,, wysadzić aferzystów " jednak NASZ Rząd
  BOI się zabrać za podżegaczy z PO i NOWOCZESNA...jeśli tak dalej
  PÓJDZIE ten Niby Nasz Rząd nie przetrwa CZTERECH lat...jedynie Prezydent MOŻE przetrwa !!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tu nie chodzi o aferzystów ani o prawomocnie wybrany parlament lecz o to że wybrany 30 % poparciem przygotowania frekwencji 50% , nie dopuszcza do świadomość że ludzie mogą mieć inne zdanie . Nagminnie łamie prawo i wartości wypracowane przez dziesiątki lat ... Tu chodzi o to że chcemy być krajem wolnym a nie wyznaniowym , chcemy sami decydować co oglądać ,co słuchać i kogo odwiedzać i z kim sypiać . To że unia ma problemy ? Ma , to że politycy nie widzą zagrożenia islamem ? Tak . Ale pozostańmy szanujacymi i sluchajacymi się ludźmi ... Nie wolno decydować kto ma prawo do zgromadzeń jako pierwszy , nie wolno bez konsultancji wieloletnich z samorządami , nauczycielami , naukowcami , psychologami czy rodzicami zrujnować polskiej szkoły w nocnym głosowaniu !!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Smutne, że do leminga nic nie dociera. Co to za bełkot? Rozumiesz sama, co napisałaś?

   Usuń
  2. ale pierdoly .....lepiej przeczytaj jakas ksiazke od czasu do czasu to ci sie moze poprawi viletko

   Usuń
  3. Lemingi nie mają mózgu dla nich Koryto najważniejsze - przykro że zasłaniają się pojęciami DEMIKRACJA CZY WOLNOŚĆ jak sami jej nie szanują !!!

   Usuń
  4. Oczywiście skok PiSlamu na wszustkie stołki w państwie to naturalna sprawa. Nieuzasadnione 'dotacje' dla KK też Nepotyzym, kolesiostwo i nie liczenie się z nikim i niczym też. Ostatnie premie dla członków rządu toteż nic. PISLAM szybciutko przebił w złodziejstwie PO...

   Usuń
  5. jakos jak ja konczylem szkole srednia ,,,, nikt sie nie łąmałnad tym ze sa wprowadzane gimnazja praktycznie łup i juz ,,,,, nowy sytem a teraz jak hca wrocic do dobrego sprawdzonego systemu wielki lament

   Usuń
  6. Skoro ktoś twierdzi że PiS przebił PO we wszystkim to oznacza że ostatnie 8 lat źył bez radia i telewizji.

   Usuń
 4. Eh Wioletko!Kto Ci do głowy powbijal takie dyrdymały? Słusznie pisze Edek,że sama nie rozumiesz tego co piszesz.Przykre i współczuję Ci,pragnę byś powróciła do zdrowia. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Edek z fabryki kredek ,qwerty pl, Krzysztof Szmit...Ale z was pisowskie GLUBKI!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet porządnie po Polsku napisać nie potrafisz!!!
   Syjonistyczna dywersjo!!!
   Co do PiS, to licząc jej członków i tych co dziś są zadowoleni z obecnego Rządu, to proporcja jest znamienna!!!
   25% to członkowie PiS! A 75% to ludzie którzy jeszcze rok temu nie chcieli na tę partię głosować!!!

   Usuń
 6. A 1000 osób ogłupionych przez zagraniczny tvn ma prawo dokonywać puczu? Jakoś do tej pory 30% frekwencja w wyborach i 10% w skali Polski poparcie dla po nikomu nie przeszkadzały. Korupcja w sądach i urzędach (rozkwitła za po-psl)też nie przeszkadza?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz