Prorocy z TVN i Wyborczej. Taka Kolenda-Zaleska już wie, że Trumpa nic Polsce nie pomoże i będzie źle, a nawet gorzej


Możemy tylko zastanawiać się, jakie byłyby komentarze lewicowo-liberalnych mediów, gdyby wybory prezydenckie w USA wygrała Hilary Clinton. Z pewnością w TVN, CNN, czy innych mediach wspierających Demokratkę, mówiono by o zwycięstwie logiki i rozsądku nad faszyzmem i świrem, który chciał podpalić USA. Ale mają pecha, bo wygrał Trump.My widzimy jakąś małą nadzieję, w prezydenturze Donalda Trumpa. Albo przynajmniej chcemy poczekać, do pierwszych dni jego urzędowania w Białym Domu.

A tutaj mamy taką panią z Gazety Wyborczej Katarzynę Kolendę – Zaleską, która już wie, jak będzie i pisze o naiwnym entuzjazmie polskiej prawicy.

Z taką Ameryką trzeba się będzie dziś zmierzyć. To nie jest Ameryka przyjazna dla obcych i dla różnorodności. Polakom w Stanach wcale nie będzie się żyło lepiej. Oni też są obcy. Program wizowy zostanie zmieniony, wizy zniesione? Co za naiwność – twierdzi publicystka.
W jej ocenie program wizowy dla Polaków zostanie wręcz zaostrzony!

Polska prawica, która wierzy szczerze w życzliwość Republikanów, bo czuje z nimi duchową łączność, może się srodze rozczarować. Tak jak samym Trumpem, który chwali się “ładnym listem” od prezydenta Putina – czytamy w GW.

Skąd dziennikarka GW i TVN ma takie informacje? Tego nie wiemy. Ale możemy przypuszczać, że mogą to być czary. Może wróżenie z fusów, może jakaś kula...

fot: YouTube
Źródło: GWKomentarze

  1. Każda wypowiedź dziennikarza obecnie jest nie na miejscu . Obecnie jest to Wielka Niewiadoma . Wypowiedzi raniące innych niezależnie od opcji jest zawsze szkodliwe .

    OdpowiedzUsuń
  2. pamietam jak szlifowala korytarze sejmowe i umuzgiwala sie do Kwasniewskiego niestety ta druga mimo ze bladynka wiecej rozumu mialai gdzies przepadla Tak sie robi kariery prawda Koileda?nie ma to jak wlazic w tylek

    OdpowiedzUsuń
  3. Jedyne wytłumaczenie, że po polsku śpiewa się kolędy :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz