Potrafi odlecieć! Wałęsa w „Newsweeku” mówi, że potrzebuje 10 dni, żeby pogonić rząd!


Stary dobry Lecha Wałęsa. Na niego zawsze można liczyć, gdy człowiek po całym długim dniu, potrzebuje się zrelaksować i np. rozbawić do łez. A Wałęsa potrafi rozbawić jak nikt inny, przecież jest najlepszy, najsilniejszy, sam wszystko potrafi najlepiej robić, sam obalił komunizm i jeszcze Donalda Trumpa zainspirował, żeby ten został prezydentem USA.Nad człowiek, po prostu nadczłowiek.

Zdaniem Jacka Protasiewicza, były prezydent lepiej rozumie dzisiejszą Polskę niż Grzegorz Schetyna. Tak, też uważamy podobnie, gdzie byśmy śmiali uważać inaczej....

A oto kolejny z pięknych cytatów z Wałęsy, który na łamach tygodnika „Newsweek” twierdzi, że gdyby tylko chciał, to w 10 dni jest w stanie pogonić całe PiSowskie towarzystwo.
No brawo, brawo panie prezydencie! Tylko tu pojawia się pytanie, że skoro jest pan taki mocny i tak bardzo się panu dzisiejsza Polska nie podoba, to czemu pan tego nie robi?

Gdzie te słynne 2 miliony ludzi, które miał pan wyprowadzić na ulice podczas wieców KOD? Może najpierw niech pan tę obietnicę daną swoim fanatykom spełni.

Czekamy.
Komentarze

 1. dobra dawaj masz 10 dni a jezeli nie to za 10 dni zniknij i zamilcz na wieki przyzekasz elektryku z przypatku

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale sam to zrób bez pomocy zwłaszcza esbeków to uwierzymy w twoje bohaterstwo i niewinność. Jeżeli w tym celu będziesz się wysłuchał innymi to znaczy żeś naprawdę bolek

  OdpowiedzUsuń
 3. We dwoje ze Stefanem Niesiołowski POgonili by w pięć dni.

  OdpowiedzUsuń
 4. Coraz gorzej z tym osobnikiem,obawiam się o jego psychikę! Naprawdę wierzy w to co mówi! Dobrze że jest już na śmietniku historii!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Stado owiec na podhalu to może by im się udało,chociaż wątpię!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Znam dobrego lekarza psychiatrę może mu pomoże o ile nie jest za późno!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. I Ty nic nie działasz, o matko co jeździsz na osiołku. Ale prawda to jednak, gdy Bóg wasz, nasz czy ich chce pokarać człowieka, to rozum mu odbiera.

  OdpowiedzUsuń
 8. Lechu nie pij tych muzgotrzepów, bo głupoty gadzsz...

  OdpowiedzUsuń
 9. Esbecy i lewaccy globalisci mają swoją POgoń? Niech zrzuci kilkadziesiąt kilogramów, bo się między regały w IPN nie wciśnie, a tam na półkach leżą jego środki dopingowe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pilnie potrzebna konsultacja psychiatry temu człowiekowi

   Usuń
 10. Wsadzić buca za podżeganie. Justynę potrafili postawić pod Sąd za kilka słów o islamistach.ksiądz JACEK TEZ POSADZONY.

  OdpowiedzUsuń
 11. Bolek wepnij w klapę Marię Kiszczak

  OdpowiedzUsuń
 12. Odliczam. Dziś 17 -ty. Więc jeszcze 9 dni.

  OdpowiedzUsuń
 13. to prawda Bolek może obalić, ale tylko wódkę z Kwaśniewskim

  OdpowiedzUsuń
 14. Wałęsa, dawaj moje 100 milionów

  OdpowiedzUsuń
 15. Władza i kasa mu na rozum poszła ! zwykły prostak który się nawet wypowiedzieć nie umie ! w

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz