Poseł PiS orze posła z Nowoczesnej, który mówi, że słowo „Polak nie zawsze brzmi dumnie”


Brawo dla posła PiS Dominiak Tarczyńskiego, który zrobił co trzeba i porządnie huknął na posła Nowoczesnej Krzysztofa Mieszkowskiego, który dał popis swoich umiejętności i lewackiego myślenia na antenie TVP Info.– Wydaje mi się, że warto sparafrazować taką słynną frazę, że człowiek to nie zawsze brzmi dumnie, i Polak to też nie zawsze brzmi dumnie – powiedział na antenie TVP Info Mieszkowski.

Nie mogło to pozostać bez reakcji!

Mocno odpowiedział poseł PiS Dominik Tarczyński:

Proszę mi patrzeć na usta. Strasznie mierzi mnie, jak mówi pan, że być Polakiem nie zawsze brzmi dumnie. To jest nie do przyjęcia dla mnie (…) Bez względu na to, jaką historię ma nasz naród, jest tym, który dał nam wykształcenie, język, kulturę i wszystko to, kim jesteśmy. I pseudointelektualne rozprawy z gestykulacją, która ma tłumaczyć coś, są dla mnie nie do przyjęcia – mówił Tarczyński.

Mieszkowski nie poddał się brnął dalej w głupotę:

Ja bym się bał takiego Polaka jak pan na przykład – mówił poseł Nowoczesnej.
No nic. Nowoczesna takimi politykami, sama sobie wystawia świadectwo :)


fot: YouTube
źródło: TVP


---

Komentarze

 1. i bardzo dobrze ze bys sie bal Mieszkowski bo Polak nie bedzie wysluchiwal w spokoju takich obelg rzucanych przez klamcow i ludzi wyzutych z moralnosci. Boj sie jesli nasz cos na sumieniu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nowośmieszna pełna kompleksów

  OdpowiedzUsuń
 3. Polak brzmi dumnie!!!!!!!!!!!!!!! Wystarczy wspomnieć Feliksa Dzierżyńskiego! Wspaniały Polak! A Marchlewski? Prawdziwi Polavy to lewica a nie prawicowe k..stwo!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mieszkowski wielki kulturoznawca, kulturoznawca po średniej szkole... ;) pogratulować towarzystwu za ruskie srebrniki...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz