Posłanka Kukiz'15 masakruje Kamilę Gasiuk-Pihowicz! „Oddaliście naszą suwerenność korporacjom zagranicznym”


Bardzo udany występ zaliczyła posłanka Kukiz'15 Agnieszka Ścigaj. Na antenie stacji Polsat News dość dobitnie pokazała jakie są błędy polityki Nowoczesnej. Oberwało się posłance Kamili Gasiuk-Pihowicz.


Ale nie tylko Nowoczesna oberwało, bo również PO i PiS. A to wszystko za sprawą umowy CETA na którą rząd może wyrazić zgodę.

Jak mówiła na antenie Polsat News:

– W sprawie Trybunału Konstytucyjnego nie kłócicie się o demokrację i praworządność, ale o to, kto będzie miał władzę nad TK. Mówicie o utracie suwerenności?! To hipokryzja. Wspólnie z PiS i PO oddaliście naszą suwerenność korporacjom zagranicznym, popierając umowę – mówiła posłanka.

I dodała:
– Jeżeli mówimy o suwerenności. Jak będzie wyglądał arbitraż międzynarodowy? Pani jest prawnikiem, powinna pani wiedzieć. Mamy świeży przykład. 20 milionów euro Polska będzie musiała zapłacić dzięki arbitrażowi firmie Baltona – mówi poseł Ścigaj.

Oglądamy!
fot: Polsat NewsKomentarze

 1. No i co zrobisz z tym światem? Jeden sie znajdzie który myśli jak Pani z Kukiz'15 a drugi jest głupi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda tylko że tych drugich jest więcej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...jest wiecej i sie jeszcze rozmnazaja, niestety...

   Usuń
 3. A dlaczego pani z K 15 jest wyznacznikiem mądrości a reszta głupoty ? Przecież K 15 znalazł temat do bicia piany. Pytałem kilka razy o szczegóły to cisza. Owszem pani z K15 sprawia dobre wrażenie ale to tylko poza , robią dokładnie to co reszta. nic wiecej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A Ty widać jeździłeś na Rubikoniu i szukałeś 6 króli w Kamerunie .

   Usuń
 4. przez CETę okazało sie kto jest kto , Kukiz 15 jedyne ugrupowanie , któremu zalezy na przyszłości Polski , reszta to przekupne świnie , Nowoczesna to najgorsza i najbardziej przewidywalna partia , działajaca dla korporacji i banków .

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz