Mądre słowa! Paweł Szefernaker: Ważne, żeby wszyscy politycy Zjednoczonej Prawicy odłożyli na bok swoje ambicje


Mija rok rządów Prawa i Sprawiedliwości, więc oczekiwania wobec partii rządzącej będą stale rosnąć, a co za tym idzie, będzie rosła krytyka i patrzenie na ręce. Dlatego dobrze mówi w rozmowie z tygodnikiem „wSieci” Paweł Szefernaker, który uważa, że ambicje poszczególnych polityków, to temat drugorzędny.W moim przekonaniu dziś w komunikacji najważniejsze jest to, żebyśmy dalej byli drużyną. Jeżeli pojawiają się błędy i występuje czasem pewna niespójność, to ważne, by wszyscy politycy całego obozu Zjednoczonej Prawicy odłożyli na bok swoje osobiste ambicje. Tylko gra drużynowa pozwoli na skuteczną zmianę Polski, a także skuteczną komunikację – mówi minister w Kancelarii Premiera.

I dodaje:

Ponadto na początku kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy media również zarzucały nam problemy z komunikacją, a wszyscy wiemy, jak wielkim sukcesem ta kampania się zakończyła.
To bardzo ważne, aby rząd się nie zdemoralizował, podobnie jak posłowie i działacze lokalni partii rządzącej. Akcja z Misiewiczami pokazała, że jeśli PiS w tym przypadku polegnie, to przegra wybory.

Źródło: wSieci


--

Komentarze