I gdzie ci wszyscy prorocy? Trump zapowiada zniesienie wiz dla Polaków!


Prezydent-elekt Donald Trump przedstawił listę priorytetowych działań, które zamierza zrealizować w pierwszych stu dniach swojego urzędowania. Okazuje się, że jego spotkania z Polonią, która w większości na niego głosowała, nie były zwykłą kiełbasą wyborcza.


Potwierdza to jego doradca William „Bill” Ciosek, który przekonuje, iż zniesienie wiz dla polskich obywateli, będzie na liście jego priorytetów.
Zniesienie wiz musi co prawda zatwierdzić Kongres, ale Trump zaliczył to do priorytetów w ciągu pierwszych stu dni urzędowania. Ponieważ Polska i USA będą za Trumpa bliskimi naturalnymi sprzymierzeńcami, mającymi podobną antyglobalistyczną filozofię, tak że inne postulaty Polaków mają szanse stać się rzeczywistością – twierdzi „Bill” Ciosek.

Jeśli tylko te słowa okażą się prawdą i zostaną wprowadzone w życie, to będzie wielka rzecz dla Polski i Polaków.

W tym momencie przypominają nam się słowa z tekstu, który pisaliśmy kilka dni temu, o tym jak Katarzyna Kolenda – Zaleska stwierdziła, że z wizami dla Polaków będzie jeszcze gorzej niż było dotychczas.


Z taką Ameryką trzeba się będzie dziś zmierzyć. To nie jest Ameryka przyjazna dla obcych i dla różnorodności. Polakom w Stanach wcale nie będzie się żyło lepiej. Oni też są obcy. Program wizowy zostanie zmieniony, wizy zniesione? Co za naiwność – pisała publicystka na łamach „Gazety Wyborczej”.

„Co za naiwność” pisała szanowna pani Katarzyna.

My możemy napisać – cóż za myśl analityczna mimo tak wielkiego doświadczenia...

Źródło: Polsat, pikio.pl
fot: YouTube


---

Komentarze

  1. Koniec z poprawnością prawdę należny nazywać po imieniu a wszelakiemu levactwu powiedzieć STOP

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz