Schizofrenia polityków PO nie zna granic! Chcą likwidować CBA, a sami głosowali za jego powołaniem!


Coraz śmieszniej jest wśród polityków opozycji, a w miniony już weekend, błysnęli cząstką programu politycy PO, który podczas konwencji w Gdańsku pochwalili się, co takiego zrobią, gdy tylko uda im się odzyskać władzę w państwie.I na przykład Grzegorz Schetyna chciałby dać rodzicom pieniądze na każde dziecko, nie tylko od drugiego. A co tam, jak dawać to wszystkim, a nie jest ważne to, że przecież niedawno mówili, że PiS zadłuża Polskę na długie lata i program 500+ to coś strasznie nieodpowiedzialnego.

PO chce również zlikwidować IPN. Dlaczego? Może to jakaś obietnica dla Lecha Wałęsy, który ostatnio nie bardzo lubi tę instytucję.

Najbardziej jednak spodobał nam się pomysł likwidacji CBA. Być może politycy PO szykują zemstę, bowiem śledczy kierowani przez Mariusza Kamińskiego tropią wiele przekrętów powiązanych z politykami PO.

Problem w tym, że ludzie z PO muszą chorować na schizofrenię, bo zapomnieli, że 2006 roku sami głosowali za powołaniem CBA, ramię w ramię z politykami PiS!
Pomysł PO wyśmiewa nawet „Gazeta Wyborcza” na łamach, której czytamy:

Jednak PO w roli likwidatorki tych instytucji jest niewiarygodna. W 2006 r. PO do spółki z PiS głosowała za powołaniem CBA i przez osiem lat rządów nie zabezpieczyła tej służby przed upolitycznieniem. Nie rozliczyła PiS z używania aparatu państwa do ścigania przeciwników politycznych, nie postawiła Ziobry przed Trybunałem Stanu – piszą ludzie Michnika z Czerskiej.

No cóż, a czy PO w jakiejkolwiek dziedzinie jest wiarygodna?Komentarze