Puszczają im nerwy! Scheuring-Wielgus upomniana w TVN24, gdy bez kultury mówiła o działaniach prezydenta!


Wszyscy doskonale wiemy do czego zdolna jest posłanka Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus. Tym razem pokazała na co ją stać w TVN24, gdy w programie „Kawa na Ławę” w bardzo ostrych słowach wypowiadała się o działaniach prezydenta RP Andrzeja Dudy. Rozumiemy, że można krytykować, na tym opiera się polityka, ale bez przesady, są jakieś granice...W czasie rozmowy posłanka Nowoczesnej skomentowała spotkanie prezydenta RP Andrzeja Dudy z politykiem SLD Tomaszem Kalitą:

Doceniam fakt, że pan prezydent przyjął u siebie pana Kalitę, że były kwiaty, że było milo, ale za przeproszeniem, niech do cholery prezydent weźmie się w końcu do roboty! – grzmiała Scheuring-Wielgus.

I po co było używać takich słów? To spotkało się z szybką reakcją doradcy prezydenta Pawła Muchy, który wspomniał o kulturze politycznej pani poseł:

Ja już wielokrotnie obserwowałem, że pani narusza zasady dyskursu w życiu publicznym. Nie pozwolę, żeby pani w ten sposób się odnosiła. Niech pani zachowa jakieś elementarne zasady kultury osobistej — powiedział Mucha.
I dodał:

Pani ma bardzo niegrzeczną manierę. Są jakieś miary, jedna rzeczniczka Nowoczesnej straciła zaufanie, zaraz przewodniczący Petru powinien je chyba cofnąć też pani.

Czego by człowiek nie zrobił, będzie dla nich źle...

Źródło: TVN24
fot: YouTubeKomentarze

 1. "Nie oddamy wam kultury"- brzmi jak ironia.( Czyżbyście ją posiedli kiedyś tam ?) Ale te osoby , "ta półka" z tych obszarów czerpie przykłady i póżniej ogólnopolski BLAMAŻ.Skąd się takie "kulturalne " biorą?Od "autorytetów "które nie oddadzą nam kultury.

  OdpowiedzUsuń
 2. Komentarze wolne od wpisów lewackich trolli? Niech tylko Soros się dowie.. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Komentarze wolne od wpisów lewackich trolli? Niech tylko Soros się dowie.. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Zaczekaj ze współczuciem. Jak znam życie, pewnie sobie zasłużył.

   Usuń
  2. Jeden umarł.

   Usuń
  3. Bo to zła kobieta była -wolał umrzeć niż żyć z taką...

   Usuń
 5. Dość dyktatury kobiet !!!!! :D:D

  OdpowiedzUsuń
 6. ta pani nowoczesna to czasami myje zabki czy tak jak widac zupelnie odpuscila? smierdzi jej z geby nawet na zdjeciu

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie chce tu bronic tej pani ale wydaje mi się ze p.Mucha tez przesadza bo ta pani powiedziała dokładnie to co my wszyscy myslimy o tym prezydencie i o takiej prezydenturze tyle ze my nie mamy dostepu do TV a ta pani miała i z tego skorzystala. Popieram ja bo ocena Prezydenta i jego rzadow zasluguje na bardzo mocne słowa - takiego nieroba i nieudacznika nie było w historii Polski

  OdpowiedzUsuń
 8. Kto tego nieroba Dudę wybrał na prezydenta... panie anonimowy? Pan boisz się własnego cienia nie podając prawdziwych danych osobowych. A jeżeli sie boisz, oznacza to żeś troll, albo zwykły debil który potrafi napisać POprawnie dwa zdania. A któż to ... "my wszyscy"?

  OdpowiedzUsuń
 9. Hehe. Czy na tej stronie autorzy sami się chcą obalić? No bo nazwa sugeruje że tak...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz