Posłanki Nowoczesnej ośmieszone! Nagrało się, że pies z kulawą nogą nie interesuje się ich konferencjami!


Dwie posłanki Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer i Monika Rosa chciały na konferencji prasowej zorganizowanej w Sejmie, uderzyć w rząd PiS i reformę edukacji. Jednak pech chciał, że mikrofony były włączone i nagrało się coś, co ośmiesza ich działania.


27 października Nowoczesna zorganizowała spotkanie z dziennikarzami pod hasłem „Bronimy edukacji. Stop ideologizacji”. Wspomniane wcześniej posłanki przybyła na miejsce i oczywiście krytykowały PiS.

Bardzo mocno niepokoi nas ideologizacja, która ma miejsce w polskiej szkole. Obowiązkowe modlitwy przed obiadami czy śniadaniami, wysyłanie dzieci na film „Smoleńsk”, zmiany w programach nauczania, programy, które zacierają granice świeckiego państwa – grzmiała Monika Rosa.
To, że pani poseł Rosa nie ma żądnych merytorycznych argumentów to wiemy. Być może dlatego nikt nie przychodzi słychać tych farmazonów, na co dowodem jest poniższe nagranie:
Wstyd co? Pewnie, że wstyd!
fot: TVP Info / YouTubeKomentarze

 1. mozna mowic do obrazu.....efekt ten sam

  OdpowiedzUsuń
 2. NOWOCZESNA ??? NOWOCZESNA TO OBŁUDA...NO I TEN panocek PIETRU...
  CAŁA ,, NOWOCZESNA ,, ,,KLIKA ,, do NICZEGO SIĘ NIE NADAJE !!!
  Ale NALEŻY ZAUWAŻYĆ,ŻE NIBY NASZ RZĄD schodzi NA MANOWCE,czyli ZACZYNA RZĄDZIĆ GORZEJ,JAK RZĄDZIŁO PO Z PSL...JEŻELI ten Niby Nasz Rząd nie
  ZMIENI W RZĄDZENIU...NIE PRZETRWA DŁUGO !!!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz