Piękne! Wojciech Szczęsny zaorał dziennikarza TVN!


W sporcie bywa tak, że raz zawodnik ma formę, a raz przechodzi przez kryzys. W przypadku bramkarza reprezentacji Polski i klubu AS Roma Wojciecha Szczęsnego można śmiało mówić, że jest w formie.Nasz zawodnik jest podstawowym – pierwszym – bramkarzem klubu z Rzymu, regularnie gra w lidzie włoskiej, występuje również w spotkaniach Ligii Europy. Ale jak ktoś chce, to zawsze znajdzie powód, żeby krytykować zawodnika.

I tak powód znalazł dziennikarz TVN i nc+ Sergiusz Ryczel, który na konferencji prasowej, która miała miejsce podczas ostatniego zgrupowania kadry Polski, zadał Wojciechowi Szczęsnemu pytanie dotyczące jego formy, oraz przyszłości. Dodał coś o spekulacjach odnośnie przejścia, a dokładniej powrotu do Arsenalu Londyn (Szczęsny w Romie jest na wypożyczeniu).

Mało tego! Ryczel stwierdził, że polski bramkarz nie gra w klubie! Fakt – nie zagrał w jednym spotkaniu, w którym nie zagrało większość podstawowych zawodników klubu AS Roma!
Szczęsny pięknie wykazał, że dziennikarz się myli! I trzeba szczerze przyznać, że Ryczel trochę się zmieszał i może zorientował się, że trochę wtopił...
fot: YouTube

Komentarze