Petru niczym wróżka przepowiada przyszłość! Mówi, że Nowoczesna może nie być atrakcyjna bo będzie „KONIEC ŚWIATA”


Ryszard Petru nie zawodzi! Kolejny raz udowadnia nam, że jest liderem dziwacznych wypowiedzi i zawsze można na niego liczyć. Tak było kolejny raz, gdy w programie Bartosza Węglarczyka w serwisie onet.pl, przewidywał co może wydarzyć się w przyszłości.Tak, tak kochani – Ryszard Petru ma zdolności niczym wróżka!

Trzeba mierzyć siły na zamiary, a dochody będą raczej gorsze niż lepsze, a wydatki wyższe niż niższe [...]. Mam poważne obawy, że to może nam grozić poważnym kryzysem gospodarczym w ciągu 1-1,5 roku, mówię to jako ekonomista, nie polityk – mówił Ryszard Petru w programie.

W którym tłumaczył prowadzącemu, czym jest opozycja, argumentując, że „opozycja zawsze jest w mniejszości). Ale ten moment, który pojawił się na końcu rozmowy, przebił wszystko:

Nie cieszy mnie to za bardzo, bo zbyt poważny kryzys [...] może spowodować, że bardziej skrajne partie niż PiS, zupełnie populistyczne, mogą zyskać popularność, a taka umiarkowana, rozsądna, modernistyczna partia, jak nasza, może nie być w tym momencie atrakcyjna, bo będzie... koniec świata – mówił Petru.Komentarze