Patryk Jaki w TVP roznosi Kijowskiego i reprywatyzację! „Gdzie był KOD, gdy ludzi wyrzocano na ulice”


Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki gościł na antenie TVP Info, gdzie komentował kolejną odsłonę afery reprywatyzacyjnej w której prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz Walt, naglę przypomniała sobie, że faktycznie słynna kamienica przy Nowakowskiego 16, mogła należeć do jej rodziny.


Patryk Jaki mówił o komisji weryfikacyjnej, która ma zająć się wyjaśnianiem afery reprywatyzacyjnej i nie wyklucza, że stanie przed nią również prezydent Warszawy.

– Komisja weryfikacyjna, mam nadzieję, że powstanie na przełomie tego roku i pokaże, że państwo może przywracać sprawiedliwość i może oddać środki i kamienice tym ludziom, którzy je stracili — powiedział Jaki

Wiceminister komentował również słowa Mateusza Kijowskiego, który nie wyklucza, że jeśli ktoś poprosi KOD o protesty w czasie ekshumacji ciał ofiar katastrofy smoleńskiej, to jego organizacja będzie protestować.

Jaki pytał, czy ludzie z KOD zorganizowali choć jeden marsz w obronie ludzi wyrzucanych z domów? Dodał, że KOD broni tylko i wyłącznie starego układu.
Oglądajcie bo warto! Celowo nie daliśmy więcej cytatów, to ten wywiad trzeba zobaczyć!


fot: TVP Info

Komentarze

 1. Oni mają nas za głupków? Pietrzak ma rację, mamy najgłupszą opozycję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaki? - odpowiedź perfekcyjnie bezkompromisowy w odsłanianiu patologii byłego ancien regime. Jaki? - uczciwy, elokwentny, przewidujący, mądry. skuteczny. Innymi słowy - właściwy człowiek na właściwym miejscu.
  Taki jest właśnie Patryk Jaki. I chwała Panu za to.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem pełna szacunku i podziwu dla Pana Ministra Jakiego! Oby Bóg miał Go w swej opiece, to prawdziwy mąż stanu!

  OdpowiedzUsuń
 4. https://www.youtube.com/watch?v=f05xxaalKz4

  OdpowiedzUsuń
 5. wtedy Kijowski ukrywał się przed płaceniem alimentów

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz