Nauczyciele protestują przeciwko likwidacji gimnazjów. Kilkanaście lat temu protestowali przeciwko ich powołaniu!


Tak już w życiu naszym jest, że cokolwiek by człowiek nie chciał zrobić i zmienić, to zawsze napotka na ścianę i niezadowolenie. Z taką ścianą notorycznie, praktycznie przy każdej możliwej okazji mierzy się rząd Prawa i Sprawiedliwości.Teraz rząd ma problem z powodu reformy szkolnictwa, gdzie pojawił się pomysł likwidacji gimnazjów. I co? I oczywiście protesty!

Głównym prowodyrem protestów jest Związek Nauczycielstwa Polskiego, którym niepodzielnie od lat kieruje pan Sławomir Broniarz.

Ale najlepszy jest fakt, że ten sam człowiek, protestował w 1999 roku, gdy rząd AWS wprowadzał reformę szkolnictwa, powołując do życia gimnazja!!!

Przecież to czyste szaleństwo...
fot: YouTube
Komentarze

 1. No to obalamy pisowską głupotę
  Prawo i Sprawiedliwość ma już gotowy projekt ustawy, która wygasi gimnazja. Pomysł budzi kontrowersje, więc partia Jarosława Kaczyńskiego jest gotowa przeprowadzić w tej sprawie referendum. Portal "Gazeta.pl" postanowił sprawdzić, jak czołowi politycy PiS głosowali 17 lat temu, kiedy zapadała decyzja o powstaniu gimnazjów. Okazało się, że Jarosław Kaczyński, Antoni Macierewicz oraz Mariusz Kamiński głosowali "za" ich utworzeniem.Gimnazja zostały wprowadzone w 1999 roku przez rząd AWS. "Gazeta.pl" przeanalizowała sejmowe protokoły i okazało się, że Jarosław Kaczyński, Antoni Macierewicz oraz Mariusz Kamiński głosowali za przeprowadzeniem reformy oświaty,
  która zakładała ich utworzenie.
  A co to dziś za cyrk z jakąś miesięcznicą, bo prezesa widać? Magda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cyrk to robią ci, co protestują tylko po to, żeby protestować. To, że wybrałaś piękną sukienkę nie znaczy, że zakup okaże się udany i wtedy składasz reklamację. Bo w praniu wyszło, że się rozlazła na szwach. Czym innym jest głosować "za", jeśli chce się coś naprawić, a czym innym ciągle być przeciw. dot

   Usuń
 2. Od kiedy to ŁGA'bzdeta wyb'IÓ'rcza nie kłamie? Gdyby tak było, z pewnością bym widział link do tego PROTOKOŁU z głosowania, a nie konfabulacje Michnika.
  PiS przed wyborami OBIECAŁ LIKWIDACJĘ gimbazy, więc dotrzyma słowa. Mam nadzieję, że rodzice, którzy przy urnach wyborczych GŁOSOWALI ZA LIKWIDACJĄ gimbazium, łapną tych gimbo-krzykaczy-POszustów z PO'st-komunistycznego ZNP za twarz i pokażą im, gdzie jest ich miejsce, oraz NAUCZĄ ICH RESPEKTU DLA RODZICÓW, czyli dla WYBORCÓW!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz