Naczelny „Super Expressu” miażdży program PO i udowadnia, że jest czystą kpiną!


Pisaliśmy już, że program Platformy Obywatelskiej, a dokładniej jego część, która została zaprezentowana w weekend w Gdańsku, to cyrk i szopka. Dosadniej o sprawie na łamach dziennika „Super Express” wypowiedział się red. naczelny pisma Sławomir Jastrzębowski.


Jak pisze:

Naprawę żaden doradca nie powiedział Wam, jak to publicznie zostanie odebrane? To ja Wam powiem. Za darmo. Zostało to odebrane - słusznie bądź niesłusznie, to nie ma znaczenia - jako preludium do bezkarnego oszukiwania państwa. Takie: "Aha! Oni chcą zlikwidować CBA, żeby mogli już bezkarnie kraść!" – pisze Jastrzębowski.

I dodaje:

Ta deklaracja o likwidacji była bardzo nieprzemyślana, tym bardziej że przecież po ewentualnym przyszłym objęciu przez Was władzy wcale nie musicie niczego likwidować. Wystarczy, że obsadzicie tę instytucję swoimi zaufanymi ludźmi. Przypomnę Wam: przećwiczyliście już ten manewr – czytamy w dzienniku.Dodatkowo Jastrzębowski w tym samym tekście wyśmiewa propozycję dawania ludziom pieniędzy na pierwsze dziecko, kiedy wcześniej ci sami ludzie krytykowali PiS za program 500+.

Nie widzicie, że to kompletnie nielogiczne? Kończąc i na zakończenie dobrze życząc opozycji, daleko to Wy nie zajedziecie z nieobciętym językiem tego Waszego doradcy – pisze naczelny „SE”.Komentarze

Prześlij komentarz