Marek Jakubiak masakruje przedstawiciela partii Razem, który popiera wysokie podatki!


Na antenie Polsat News spotkali się w jednym studio poseł Marek Jakubiak reprezentujący klub Kukiz'15, oraz przedstawiciel partii Razem, którego nazwiska nawet nie znamy i płakać z tego powodu nie będziemy.


Ale generalnie fragment rozmowy, który prezentujemy mówi o podatkach. Jakubiak jako przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem doskonale wie, jakim podatki są haraczem i musi to tłumaczyć przedstawicielowi partii Razem.

Jakubiak przekonuje:

▶Samo gadanie do niczego nie doprowadzi. Chodzi o to, żeby się wziąć za pracę i pracować, a nie zabierać ludziom, którzy sobie zapracowali.

▶Pan nie ma pojęcia ile przedsiębiorca ma różnych opłat po drodze. 60% moich przychodów to są same podatki i 46 instytucji, które mnie kontrolują.

▶Podatek dochodowy to jest kara za pracę! Im więcej się pracuje, tym większy podatek się płaci. Skutek psychologiczny jest taki, że najlepiej nie pracować.

▶Budowanie takiego bolszewizmu polegającego na tym, że zabrać mu bo ma, zawsze prowadzi do zwykłego złodziejstwa, a na końcu bandytyzmu. Takie myślenie kiedyś doprowadziło do prawie 120 milionów ofiar.
Oglądajcie bo naprawdę warto!!!
fot: YouTube
źródło: facebook / polsatnews

Komentarze