Magdalena Ogórek miażdży manipulacje mediów! „Cieszę się, że rozdział pt Michnik kończy się”


Była kandydatka na prezydenta RP, obecnie pracownik naukowy i publicystka Magdalena Ogórek gościła w porannej rozmowie RMF FM, gdzie dość ostro wypowiedziała się o mediach, które jak tylko mogą manipulują słowami prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.


Prezentujemy najlepsze trzy cytaty z wywiadu i na dole za pomocą linku odsyłamy do całości bo warto!

O mediach manipulujących:

Zastanawiam się, jak powiedzieć w tej chwili dosadnie Polakom, co się stało? Bo musiałabym wystosować apel i powiedzieć wszystkim Polkom i Polakom, że są od jakiegoś czasu manipulowani. I to, co robi się z cytatami Jarosława Kaczyńskiego, to jest po prostu skandal i to, co wydarzyło się wczoraj, to też jest skandal – mówiła Ogórek w kontekście słów prezesa PiS.

O opozycji, która zaczyna przesadzać:
Ale z takim zjawiskiem nie mamy do czynienia. Powiedzmy sobie szczerze, iż opozycja zawłaszcza i podgrzewa, media, które określimy: liberalne, postępowe, nowoczesne, wpadły w histerię i robią wszystko, by zasadzić się na jednym haśle „odsuwamy PiS od władzy”.

I tutaj za pomocą filmu coś pięknego o Michniku:Całość do wysłuchania TUTAJKomentarze

 1. Obalamy pisowską głupotę, Piasecki miażdży Błaszczaka, dziennikarz zabrał mnistrowi tablet:
  Mariusz Błaszczak jest jednym z najbardziej niestrudzonych obrońców twórczości Jarosława Kaczyńskiego. Dlatego w wywiadzie z Konradem Piaseckim na niemal każde pytanie o aborcję próbował odpowiadać cytatem z ostatniego wywiadu Prezesa. W końcu dziennikarz zabrał mu tablet i próbował wymóc na swoim gościu podzielenie się własnym zdaniem.
  Błaszczak bardzo skupił się na obronie prezesa, że nie był w stanie przejść do kolejnych kwestii. A Konrad Piasecki dopytywał, co sam Błaszczak sądzi o ustawie aborcyjnej.
  – Zaraz panu odpowiem, wrócimy do cytatu... – mówił wiceprezes PiS. – Ale ja bym chciał wiedzieć, co uważa Mariusz Błaszczak, wiceprzewodniczący PiS, minister spraw wewnętrznych – prosił Piasecki. Ale nie udało mu się trafić do świadomości ministra, bo na pytanie o konieczność zmiany ustawy odpowiadał: – Mówi o tym też Jarosł...

  Piasecki uznał, że taka rozmowa nie ma sensu i przerwał politykowi PiS. – Nie, ale niech pan nie sięga. Ja panu zabiorę ten tablet – stwierdził i sięgnął po urządzenie. – Ale niech mi pan nie zabiera – prosił jeszcze Błaszczak. – Ja bym chciał pańskie zdanie poznać – tłumaczył dziennikarz.

  Rozmowa na antenie radia ZET

  OdpowiedzUsuń
 2. Poprostu mówi prawdę o filtracji mediów...po co mowic- będzie padał ulewny deszcz powodując rozległe zatopienia skoro można powiedzieć będzie padało i możliwe są podtopienia

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz