Kolejna turbo kompromitacja Ryszarda Petru! Twierdzi, że „był 4 lata w gimnazjum”


Reforma edukacji proponowana przez minister Annę Zalewską, może nie jest idealna i wzbudza wiele kontrowersji, ale jeśli w opozycji ma się Nowoczesną i Platformę Obywatelską, to zasadniczo nie ma z kim dyskutować na temat, co można zmienić, lub poprawić, bo rząd musi liczyć tylko i wyłącznie na ekspertów i obywateli, bo opozycja pomysłów dobrych nie posiada.Opozycja mówi tylko o tym, jak bardzo wszystko zostanie zniszczone, zniweczone, że będzie chaos i generalnie koniec świata. W naszej ocenie tak opozycja nie powinna działać, ale to już wiemy.

Mocno w temat wczuł się lider Nowoczesnej Ryszard Petru, który zorganizował konferencję prasową w Sejmie na której wszem i wobec oznajmił światu, że też chodził do szkoły w systemie 8+4.

Każdy kto taki system zaliczył, przeszedł, pokonał i zdał maturę, ten wie, że chodzi o szkołę podstawową oraz liceum. Bo jak wiemy licea i technika kończą się w Polsce maturą. Ale nie dla Ryszarda Petru.

Otóż lider Nowoczesnej chodził osiem lat do podstawówki i cztery lata do gimnazjum...Komentarze

 1. Ale dlaczego od razu kompromitacja? Może po prostu kiblował jeden rok.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, chyba więcej kiblował, jeśli w swoim wieku załapał się na gimnazjum... o.O

   Usuń
  2. kompromitacja bo gdy ten człowiek chodziłdo szkoły nie było gimnazjum :)

   Usuń
 2. Ja rozumiem jeden, dwa lapsusy jezykowe. Ale żeby tak non stop. o czyms to swiadczy. Moimi zdaniem o nieudolności umysłowej. Ja temu Panu już dziękuje, Niech on sobie lepiej otworzy stragan z warzywami. Tam będzie pasował. między burakami i głąbami

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę nie obrażać normalnych i uczciwych ludzi zarabiających na życie komentarz nie na miejscu piszę serio nie żartuję.

   Usuń

Prześlij komentarz