Kaczyński masakruje Komorowskiego: Gdyby Polska była normalnym krajem, to on nie miałby prawa być nawet radnym


Prezes PiS Jarosław Kaczyński w rozmowie z serwisem onet.pl przypomina kuriozalne i bezczelne zachowania byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego, który jeszcze będąc marszałkiem zakpił z ostrzelania prezydenckiej limuzyny śp. Lecha Kaczyńskiego. Do incydentu doszło w 2008 roku w Gruzji.


Kaczyński zaznacza, że przez zachowanie Komorowskiego przestał chodzić na posiedzenia Rady Bezpieczeństwa Narodowego. I przypomina:
Komorowski po ostrzelaniu kolumny prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Gruzji, oświadczył, że "z 30 metrów nie trafić, to trzeba ślepego snajpera". Gdyby Polska była normalnym krajem, to on nie miałby prawa być nawet radnym. A on został prezydentem – mówi prezes PiS.

I ma rację...

Źródło: onet.pl
fot: YouTubeKomentarze

 1. "Kariera" Pana Komorowskiego powinna stać się przedmiotem studiów, jak z człowieka dobrej woli rodzi się zwierzę polityczne z ograniczeniem sprawności intelektualnej i duchowej. Równie ważne jest zbadanie, jak rośnie grupa "koalicjantów" i dlaczego go popierała. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wsi brzmi odpowiedz

   Usuń
  2. Zachowanie BK w czasie pełnienia prezydentury,było bardzo niepoważne,i niegodne urzędu.Wiadomo ,kretynem czy idiotą łatwiej sterować.

   Usuń
  3. A teraz jest długopis i podnóżek prezia, Komorowskiemu to długopis może buty wiązac

   Usuń
  4. Widać kariera Dyzmy lubi się powtarzać !

   Usuń
  5. Za to teraz Ziobro. Macierewicz i reszta ta hołoty nadają się do rządzenia! Robią taki wstyd na arenie międzynarodowej a to co wyprawia Kaczyński to tak wygląda że jest jeszcze bliższym sojusznikiem Putina niż Orban

   Usuń
  6. A Pan co taki zakompleksiony? Jaki przepraszam wstyd robią? Dlatego że dbajĄ o Polskie czyt. nasze interesy? Śmieszą mnie Ci którzy wiecznie patrzą w stronę zachodu i wzdychają i nawet jak ktoś z nich robi debila to się uśmiechają i myślą że są fajni

   Usuń
  7. Lukasz Dawd ty głupi jakiś jesteś za dużo sterydów czy co no pewnie lepiej sprzedać cały kraj wstyd to twoi rodzice powinni mieć że cie spłodzili miernoto

   Usuń
  8. Do pana Binkowskiego-komorowski nigdy nie był człowiekiem dobrej woli ,to łotr nad łotry

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kto na to zero glosowal,przyznawac sie durnie komoruskie!

  OdpowiedzUsuń
 4. dlaczego komorowski jeszcze nie grzeje koja gdzies na zamku ????

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak to prawda...ale kij ma dwa koncze...i gdyby polska byla normalnym krajem..to taki pisior nie powinnien byl byc politykiem a co dopiero bogiem..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cmoknij "takiego" PISiora. Do kostek nie dorastasz.

   Usuń
 6. Na pewno emeryci i renciści i dużo POLAKÓW mieszkających w Nszym
  kraju NIE zagłosuje na PiS
  Ale czy jest KTOŚ odpowiedzialny ? na kogo,by można za trzy lata
  głosować ? NIE MA !!

  OdpowiedzUsuń
 7. Gdyby Polska była normalnym krajem to prezes i jego świta, w życiu nie doszłaby do władzy, nie było by Smoleńska, ani obecnego układania puzzli ze szczątek ofiar katastrofy, na zasadzie kto do kogo pasuje.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jedne niewygodne "elyty" sie usuwa żeby zastąpić je bardziej sprzedajnymi.Tam aż sie wprost roi od agentów KGB, Stasi, Mosadu i CIA. A durni Polacy sie kłócą miedzy sobą kto był gorszy PiS czy PO!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a co powołali cię do służby że wiesz ?

   Usuń
  2. A ty co fisniak...durni Polacy...a ty madry zydek...to won z Polski

   Usuń
 9. Polacy to glupi narod zeby na takiego cwoka glosowas Wstyd !

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeden żyd wali na drugiego, a goje są w zachwycie i klaszczą im. Durnowaty naród który sam nie potrafi rządzić, a wybiera żydów z paszportami Polskimi. Jak ktoś nie tak napisze na żyda, to zaraz jest tu skamlanie że do ruskich albo do Izraela. Takie odwrócenie uwagi, aby żydy ciągle rządziły. Płacą wam pewnie za to to i takie stronki powstają. Chwalicie się patriotyzmem, ale chyba żydowskim.

  OdpowiedzUsuń
 11. Czytając te komentarze jestem jak najbardziej za przywróceniem dodatkowych lekcji historii. Ci którzy ją znają dobrze wiedzą o mam na myśli. Chodzi o to, że właśnie nasze losy zataczają koło dziejów. Znów w naszym kraju pojawili sie ludzie wtedy zwani kosmopolitami, ślepo zapatrzeni w zachodnią europę tzn zdrajcy polskiego narodu. Nasi najwięksi pisarze wielką pogardą wypowiadali się o takich ludziach. No tak ale kto z gimbazy może to wiedzieć skoro im wpajaną że nie ma Polski jest tylko Europa

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz