Grzegorz Schetyna w turbo absurdzie! „Przegraliśmy wybory, bo nie oszukiwaliśmy”


Czasami tak bywa, że politycy opowiadają brednie. A przepraszamy. Nie czasami – zazwyczaj tak właśnie jest. Ale to czego dokonał lider Platformy Obywatelskiej przebija wszystkie ostatnie wypowiedzi. Nawet wpadki Ryszarda Petru.


Na spotkaniu z wyborcami w Mińsku Mazowieckim przewodniczący PO Grzegorz Schetyna analizował ubiegłoroczną porażkę. Wyraźnie widać, że politycy PO nie mogą się z tym wciąż pogodzić.

Jak mówi Schetyna:

Polacy nie chcą ideologicznych wojen, chcą normalnego, uczciwego rządzenia, współpracy rządu i samorządu, udanych, zrealizowanych inwestycji. Takie było oczekiwanie od PO i takie jest teraz.

Po czym dodał absurdalne słowa o tym, że ciężko jest budować program wyborczy:

Czasami ciężko zbudować program, który porwie. Teraz możemy powiedzieć, że po 8 latach rządzenia zderzyliśmy się z falą kłamstwa i oszustwa i przegraliśmy wybory i trudno było odwrócić to fatum. Wszyscy pracowaliśmy jak mogliśmy. To nie jest tak, że nie zajmowaliśmy się sprawami, pracą, dawaliśmy z siebie wszystko, ale to były dwie kadencje. Nikt wcześniej tyle nie rządził. Rządzenie to nie jest tylko rozdawanie pieniędzy. Przegraliśmy wybory, bo nie oszukiwaliśmy. Daliśmy Polsce najlepsze 8 lat, jak mówi Tomasz Lis, w ostatnich 300 latach – mówił lider PO.
Na serio? On to mówi całkowicie serio?

Mamy na to tylko dwa wytłumaczenia. Pierwsze jest takie, że Grzegorz Schetyna jest tak bezradny, że stracił kontakt z rzeczywistością i po prostu bredzi.

Druga opcja jest taka, że Schetyna po prostu uznaje swoich wyborców za idiotów, dlatego puszczam im takie teksty o tym, że po „nie oszukiwała”.

Tu już nie chodzi o jakieś konkretne przykłady oszustw. Każda partia oszukuje, czy jak kto woli „wciska kiełbasę wyborczą”. A już PO mówiła o takich sukcesach i rzeczach, że ręce opadają.

Źródło: 300polityka.pl
fot: YouTube


Komentarze

  1. Bo tym razem obywatelski ruch kontroli wyborów patrzył wam na ręce jak nigdy. Ot i cała prawda!

    OdpowiedzUsuń
  2. to nawet ma sens, po prostu poprzednie wybory oszukiwaliśmy...

    OdpowiedzUsuń
  3. To co wam pozostało:z tego wychodzi ze dalej kłamać.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz