Dramat! Dziennikarka „Gazety Wyborczej” żali się, że szkoły będą uczyć patriotyzmu!


Coraz głupsze pojawiają się wypowiedzi dziennikarzy, polityków i publicystów, reprezentujących – powiedzmy – lewicową stronę Polski. W kontekście reformy szkolnictwa, zapowiadanej przez minister Annę Zalewską, dochodzi już do skrajnych absurdów.


A oto kolejny...
Dziennikarka „Gazety Wyborczej” ubolewa, że szkoły w czasie rządów PiS będą uczyły dzieci... patriotyzmu...A dodajmy do tego wszystkiego jeszcze to i będzie komplet:
Fot: YouTubeKomentarze

 1. No patriotyzmu wg PIS, czyli nacjonalizmu, ksenofobi, nietolerancji, chamstwa i to wszystko z różańcem w ręce, pochowałam książki do historii, czas na tajne komplety, bo ja mojemu dziecku mózgu wyprać nie dam, najwyższa pora obalić pisowską głupotę.
  Najpierw Jaro głosuje za Gimnazjami, kiedy wszyscy są przeciw i mówią nie ruszać , a teraz Jarusiowi się zmieniło, i znów wszyscy mówią nie ruszać, co to k.......... jest, prywatny folwark Jara i jego sługusów. Mam nadzieję, że Francuzi wywalczą takie odszkodowanie, że im w końcu zabraknie kasy na to pincet plus i na resztę chorych pomysłów. Szałamacha, jedyny kompetentny minister wyleciał, bo się domagał aby mu pokazać źródła finansowania chorych pomysłów Jara.
  Za dużo im platforma kasy w budżecie zostawiła i się bawią w rozdawnictwo i chore reformy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może ktoś normalny adoptuje Twoje dziecko. To dla niego jedyna szansa.

   Usuń
  2. Dałby BÓG żeby to dziecko kiedyś Ci powiedziało, MAMO jaka ty byłaś głupia, wstyd mi za Ciebie.

   Usuń
 2. Postawa godna prawdziwego i racjonalnie myślącego Polaka "...Mam nadzieję, że Francuzi wywalczą takie odszkodowanie, że im w końcu zabraknie kasy na to pincet plus i na resztę chorych pomysłów..." Brawo :(((( I proszę sobie wygooglować co oznacza termin nacjonalizm, bo chyba anonim za bardzo nie wie o czym pisze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Joanna Sierka - zgnił ci mózg. Helikoptery za sztuke 260mln zł i to idzie z twojego podatku. Przestarzałe wycofane juz we francji a kuwejtowi sprzedane po polowie ceny. Jakieś pytania ????????????

   Usuń
 3. Joanna Sierka - zgnił ci mózg. Helikoptery za sztuke 260mln zł i to idzie z twojego podatku. Przestarzałe wycofane juz we francji a kuwejtowi sprzedane po polowie ceny. Jakieś pytania ????????????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy jestes debilem ,czy tylko udajesz bo opcja polityczna Ci tak narzuca? francuskie carakale to bubel jakich lotnictwo francuskie uzywa w znikomych ilosciach doslownie kilka sztuk a ,to ze PełOwcy wzieli łapoweczki ze ow bubel który mial rzekomo "wzbogacic" nasze lotnictwo to inna bajka i czysta kpina nie przepadam za P Maciaraweczem,ale tu go w pelni popieram i o jakim Ty cieciu odszkodowaniu dla francuzow piszesz proponuje zapoznac sie z tematem a nie slepo powielac bzdurne hasla PelO
   wcow i KOnDomitow

   Usuń

Prześlij komentarz