Dobre! Nawet Konrad Piasecki w TVN24 wyśmiał Ewę Kopacz, która mówiła o sukcesach jej rządu!


Była premier Ewa Kopacz była gościem Konrada Piaseckiego w jego programie „Piaskiem po oczach”, który jest emitowany w TVN24. I trzeba szczerze przyznać, że Piasecki „pocisnął” trochę byłą premier, zwłaszcza w kwestii wychowania seksualnego małych dzieci.


Okazuje się, że Ewa Kopacz, która bardzo popierała kobiety protestujące w ramach czarnego poniedziałku, najbardziej ceni w projekcie liberalizującym prawo aborcyjne, większe znaczenie edukacji seksualnej.

Nie przeszkadza jej, że to edukacja małych dzieci, od... 6 roku życia...Ale to nie wszystko...
Kolejna sprawa, która w naszej ocenie jest warta odnotowana, a która pojawiła się w programie to redakcja prowadzącego, na słowa Ewy Kopacz, która wyliczała sukcesy jej krótkiego, bo przecież rocznego rządu.

Piasecki po prostu ją wyśmiał!


Źródło: TVN24


Komentarze

 1. Czy to można w ogóle komentować? Toż to zgroza.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wkurza mnie to, że takie miernoty polityczne jak kopacz są utrzymywane z pieniedzy podatników. Już wolałbym te pieniądze dać nie fiskusowi, a temu co grzebie po śmietnikach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Obraz nędzy rozpaczy, taka kobieta była naszym premierem! Przecież to zwykły garko tłuk. Ale co zrobić,JAKI NARÓD TACY POSŁOWIE.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naród? Nie zapominajmy, że Naród został oszukany w oszukańczych wyborach, do dziś nierozliczonych. Stąd wzięły się takie koszmary, jak Kopaczowa i inni..

   Usuń
 4. Nie mage juz jej sluchać ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdrajców osadzić przykładnie ukarać.

  OdpowiedzUsuń
 6. to coś to jakieś nieporozumienie - w kaftan to coś a nie do publicznego wysłuchiwania tych bzdur !

  OdpowiedzUsuń
 7. JEDYNYM SUKCESEM PANI KOPACZ BYŁO PRZEKOPANIE NA GŁĘBOKOŚĆ JEDNEGO METRA LOTNISKA W SMOLEŃSKU, ZRESZTĄ ŁADNIE TO WSPÓŁBRZMI Z JEJ NAZWISKIEM. g=GDYBY NIE ZMIANA RZĄDU KOPAŁABY TAM DALEJ. ALE JAKO WYTRAWNA KOPACZKA MOGŁABY ZNALEŹĆ PRACĘ PRZY PRACACH NA "ŁĄCZCE". CHOCIAŻ MOŻE I NIE BO EFEKTY MOGŁYBY BYĆ PODOBNE.

  OdpowiedzUsuń
 8. PO CZEKAMY!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. ALE DURNA PEOWSKA KLAMLIWA ZDZIRA!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz