Z Petru to był dopiero „Misiewicz”! Zobaczcie jaką fuchę dostał od ekipy PO-PSL!


Od kilku tygodni mamy w Polsce do czynienia z bijatyką polityczną, która dotyczy obsady spółek Skarbu Państwa przez polityków PiS. Aferę nakręca głównie grupa polityków Nowoczesnej, którzy atakują rząd za nepotyzm, zapominając, że ci sami ludzie często zasiadali na bardzo ważnych stanowiskach w czasach rządów PO-PSL.


Politycy Nowoczesnej stworzyli nawet stronę misiewicze.pl, gdzie każdy internauta może znaleźć „Misiewicza” w swoim regionie. Trochę to płytkie i niesprawiedliwie.

Dlaczego tak uważamy? To proste – kogo PiS ma wstawiać do państwowych firm? Ludzi, którym nie ufa, a może działaczy PO lub Nowoczesnej?

Problem jeśli już, to leży gdzieś indziej, a dokładniej chodzi o fakt, że często działacze PiS, nie posiadają odpowiednich kwalifikacji.Natomiast co do bezczelności działaczy Nowoczesnej, to chyba sami zapominają, że ich lider, przez bardzo długi czas, zajmował różne miejsca w spółkach Skarbu Państwa.

Tu mamy pewną informację o tym, jak Petru z uwagi na „doświadczenie” wszedł do zarządu... PKP...Komentarze

  1. Czasy "PENDOLINO"?.

    OdpowiedzUsuń
  2. Co za plytkie i niesprawiedliwe porownania! Wystarczy porownac chocby wykrztalcenie obu panow, slabo to swiadczy o kierownictwie "obalamy glupote"

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz