Szef MSWiA nokautuje lewaczkę Magdalenę Środę! „Frustruje się kobieta”


Minister Mariusz Błaszczak błysnął wyjątkowo ciekawym i śmiesznym komentarzem, dotyczącym lewicowej działaczki i publicystki Magdaleny Środy, której oczywiście nie podobają się zmiany w rządzie, które zapowiedziała premier Beata Szydło.


Środa dała upust swoim emocjom na Facebooku, pisząc:

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak w dość niecodzienny sposób skomentował skandaliczny wpis na Facebooku prof. Magdaleny Środy, dotyczący nominacji Adama Lipińskiego.

Premier Szydło właśnie wymieniła na stanowisku Pełnomocnika do spraw równego traktowania i społeczeństwa obywatelskiego impertynenta i ignoranta Kaczmarczyka na aferzystę Lipińskiego. Adam Lipiński ma się tak do równości jak Kaczyński do macierzyństwa.Bez cienia orientacji w problematyce antydyskryminacyjnej. Myślę, że to kolejny krok w okazywaniu pogardy wobec kobiet. Nie mają praw, nie mają nawet pełnomocnika... tylko stanowiska dla kolesiów są; czyżby Lipińskiemu dopiero teraz odpłacano za korupcyjne zasługi dla partii (przekupstwo Begerowej)? – czytamy na Facebooku Środy.
Błaszczak nie szczypał się przy ocenianiu tego komentarza. W rozmowie z Polsat Newa, minister stwierdził:

– Ta pani była takim pełnomocnikiem w rządzie Belki. Myślę, że jej frustracja z tego wypływa. Bardzo by chciała, ale postawiła na Palikota i teraz frustruje się kobieta – kwituje polityk.

Szach – mat i tyle!


fot: YouTube


Komentarze