Prof. Pawłowicz masakruje Adama Bodnara! „Ma pan lewicowy, by nie powiedzieć lewacki przechył w swojej działalności”


Ostro było podczas sejmowej komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka z udziałem Adama Bodnara, który składał sprawozdanie z działalności RPO w 205 roku. Swoją drogą, to chore, żeby działalność z poprzedniego roku, podsumować we wrześniu...Bardzo mocno Adama Bodnara krytykowała prof. Krystyna Pawłowicz:

Czy pan rzecznik, znany z obrony wąskich środowisk lewicowych, LGBT, patologicznych obyczajowo, czy podjął jakiekolwiek działania w obronie chrześcijan? Czy ujął się pan kiedykolwiek za obrażanym księdzem? – pytała posłanka PiS.

I dodawała:

Te działania, które pan wyeksponował jeśli chodzi o niepełnosprawnych, to jest znana pana taktyka wystawiania na pierwszy front osób niepełnosprawnych. Pan się nie troszczy o te osoby niepełnosprawne. Po prostu o tym wiemy, pan nic nie robi. Proszę o konkrety. Uważam, że działania pana rzecznika zawsze miały charakter polityczny, reprezentował pan środowiska lewicowe głównie, pan z pokrzywdzeniem środowisk normalnych, naruszania katolików, praw rodziców, praw Kościoła, frankowiczów, lokatorów – mówiła posłanka.Prof. Pawłowicz zaznaczyła, że Adam Bodnar skupia się na reprezentowaniu interesu silnych i bogatych:

– Pan skupia się na eksponowaniu interesów silnych, wąskich zamożnych grup. Pan ma po prostu przechył lewicowy, by nie powiedzieć lewacki, to widać w pana działalności – kwitowała prof. Pawłowicz.

I patrząc na działalność obecnego Rzecznika Praw Obywatelskich, można odnieść podobne spostrzeżenia jak prof. Pawłowicz.

fot: YouTubeKomentarze

 1. Ilu takich Biedrzyńskich jest w Polsce, panie Ministrze Ziobro?
  "Łatwiej w Polsce liczyć na sumienie przestępcy niż na sumienie wymiaru sprawiedliwości".
  http://tagen.tv/vod/2016/08/latwiej-w-polsce-liczyc-na-sumienie-przestepcy-niz-na-sumienie-wymiaru-sprawiedliwosci/?c=4554

  OdpowiedzUsuń
 2. Sędziowie , prokuratorzy i biegli sadowi postpeerelowscy to największa zorganizowana grupa przestępcza.
  Jednak wycena domu w Trzebieniu to tylko jedna z wielu wycen, jakie dla dolnośląskiego wymiaru sprawiedliwości dokonywał były biegły sądowy Jerzy Karpiński. http://3obieg.pl/biegli-przebiegli#comment-1040116
  W przypadku korupcii potrzebne są dwie strony: ta, która oferuje łapówkę, i ta, która ją przyjmuje. Bronislawa Bledniak i mgr . adwokat Anny Aljanowicz ! https://www.facebook.com/624680607593846/photos/a.769389396456299.1073741828.624680607593846/854447341283837/?type=1&theater

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeżeli Adam Bodnar składał sprawozdanie RPO działalności w 205 roku, to powinien też wspomnieć, że było to gdy rzymski prawnik Papinianus został mianowany prefektem pretorianów. Przypomni to niedowiarkom, że państwo Polan (znane jako Lechistan) było na kilka wieków przed przyjęciem chrześcijaństwa przez męża Dobrawy zwanego Mieszkiem.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz