Patryk Jaki bez litości! „Lis to hiena i ściek”


Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki skomentował za pośrednictwem serwisu Twitter, najnowszą okładkę tygodnika „Newsweek”, której jest bohaterem wraz z rzecznikiem MON Bartłomiejem Misiewiczem. W ten sposób Tomasz Lis atakuje rządzących, a warto przypomnieć, że gdy rządziła ekipa PO-PSL to rządzący nie obrywali tak mocno, jak obrywała... opozycja.


Jaki znalazł się na okładce m.in. dlatego, że podczas własnej rozprawy, zagroził sędzi prowadzącej postępowaniem dyscyplinarnym. W ocenie polityka, nie powinien był zostać wezwany na rozprawę, bowiem chroni go immunitet poselski.Tomasz Lis swoje wie, być może widzi jak popularny i niebezpieczny staje się Patryk Jaki, dlatego atakuje Jakiego w swoim tygodniku.

Ale ten nie pozostaje dłużny, o nie:Dobrze mu odpowiedział, czy za słabo?Komentarze

 1. Lis to parch ,ktorego od dluzszego czasu nie mozna usunac ,nie wiadomo dlaczego.Powinien juz siedziec na Rakowieckiej i myc latryny szczoteczka do zebow i w tym samym czasie powinien byc ukarany przez wspolwiezniow ODPOWIEDNIO.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lis to pala do lania. Ujebaly sie pieniadze i atakuje wszystkich na slepo za swoje niedorozwiniecia

  OdpowiedzUsuń
 3. Takich baranów i takiego kumoterstwa jak z PiSlamskiej bolszewii jeszcze w Polsce nie było. Lis ma swoje za uszakami ale ci ... To jest przerażające i porażające !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podsluchales to zjebusie -trollu w kiblach miejskich , czy sam wymysliles tymi 3 komorkami w pustym czerepie, zjebusie polokowy?! Was powinien Kaczynski wy zajebane polaczkowe skurwysyny, holoto kolo Europy zlapac za te smierdza,ce ryje , kryminalistow do obozow pracy , pozamykac te skurwiale poloczkowe prymitywne mordy i pala, was poloczkowa holoto po plechach i do roboty za kromke chleba i wode z kranu . Wy zajebane poloczkowe bydlo!!! - Ja bym wam skurwysyny zlodzieje , popierdolency dal demokracje, . Wam polokowym kurwom sie we lbach poprzewracalo ! Wy pierdoleni wielbiciele kurwy zydlackiej ! Smieci obok Europy ! W Europie nigdy nie byliscie i nie be,dziecie. Caly swiat z was sie smial 50 lat temu, a teraz sie i smieja, i rzygaja, na was.Zapierdalac do Niemiec i krasc po sklepach ! - To co najlepiej potraficie !(*kriskret)

   Usuń


 4. Lis to agent niemieckiej propagandy,antypolak i czlowiek bez honoru...  OdpowiedzUsuń
 5. A ty kim jestes? Pomijaja,c , ze Lis jest gownem sciekowym wy wswzyscy w skurwialym szambie polokowym jestescie spierdoleni. Po takim sa,dowym incydencie w mojej ojczyznie , kazdy normalny se,dzia by ci wpierdolil z tydzien aresztu i z 10 tsie,cy dolarow kary. Dopoki kara by nie zostala zaplacona siedzial bys w pierdlu.- Ty smiales na sali sa,dowej pouczac se,dziego ????!!!!! - Jak opowiedzialem to kolegom Kanadyjczykom ,nie mogli uwierzyc , to powiedzieli , ze to gowno smierdza,- poloczynowo , a nie panstwo.to szambowisko polokowe ! (*kriskret)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz