Naczelny „Super Expressu”: Chcę wiedzieć, dlaczego syn premiera Tuska pod zmienionym nazwiskiem pracował dla oszusta


Bardzo mocne słowa napisał redaktor naczelny dziennika „Super Express” Sławomir Jastrzębowski w kontekście afery Amber Gold i ruszającej komisji śledczej, mającej zbadać kto był kim w piramidzie finansowej i kto najwięcej na tym zarobił.


Redaktor pyta o powiązania syna byłego premiera Donalda Tuska:

Chcę wiedzieć, dlaczego syn premiera Tuska pod zmienionym nazwiskiem pracował dla oszusta. Z chciwości? Służby nie wiedziały, w co pakuje się syn premiera? I jaka była rola Michała Tuska w całym przedsięwzięciu, tylko listka figowego dla malwersacji? Chcę wiedzieć, kto był szefem oszusta, który siedzi w areszcie, czyli jakie naprawdę grube ryby to wymyśliły i gdzie one teraz są – czytamy w felietonie Jastrzębowskiego.I dodaje:

Chcę wiedzieć, gdzie zniknęły, na czyich kontach są setki milionów złotych ukradzione przez Amber Gold zbyt ufnym Polakom. Chcę wiedzieć, gdzie zniknęło złoto, które miało być zabezpieczeniem lokat. Chcę wiedzieć, czy bardzo ważni politycy chronili oszusta i jego gigantyczny przekręt. A jeśli tak, to co dostali w zamian. I chcę to wszystko oglądać na żywo.

My też to wszystko chcemy wiedzieć. Ale czy dowiemy się prawdy?Komentarze

 1. To zależy kto będzie rządził i czy najpierw oczyści przewód sądowy, aby nie umorzyli sprawy i nie ciągnęli latami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteście tacy sami jak te szczochy, rzadni sensacji, obr,ydliwie msciwi brak słów na to wszystko!!!!!

   Usuń
  2. DO AGATY>>>> TO ŻE KTOŚ ŻĄDA PRAWDY TO JEST MŚCIWY I RZĄDNY SENSACJI CZY TOBIE JUŻ ZWOJE NA MÓZGU ZARDZEWIAŁY KOBIETO TA SAMA NARRACJA CO W SPRAWIE SMOLEŃSKA.

   Usuń
 2. Mafijny potwór rozrósł się w III RP...
  Gwarancją bezpieczeństwa dla obecnego rządu i szansą na przyszłość dla całej Polski jest wyciągnięcie pełnych, karnych konsekwencji wobec wszystkich, którzy dla celów prywatnych nadużywali stanowisk, czy to w samorządach czy administracji państwowej.
  Ilu takich Biedrzyńskich jest w Polsce, panie Ministrze Ziobro?
  "Łatwiej w Polsce liczyć na sumienie przestępcy niż na sumienie wymiaru sprawiedliwości".
  http://tagen.tv/vod/2016/08/latwiej-w-polsce-liczyc-na-sumienie-przestepcy-niz-na-sumienie-wymiaru-sprawiedliwosci/?c=4554

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety i aktualny Rząd ma pewnie dużo za kołnierzem. Nic się nie zmieni...

   Usuń
  2. Niestety i aktualny Rząd ma pewnie dużo za kołnierzem. Nic się nie zmieni...

   Usuń
  3. Adam - glupio napisales. Obecny Rzad nic nie ma za kolnierzem, bo jest uczciwy i polski. Zaczal rzadzic dopiero 10-ty miesiac, a poprzednicy zostawili wielki balagan i wiele zlego dookola.
   Juz sie sporo zmienilo, juz jest inaczej. Musimy wspierac nasz polski Rzad, bo mnostwo lajdakow, zlodziei, oszustow i zdrajcow wciaz napada na nich i bardzo szkodzi Polsce.

   Usuń
  4. Obecny rząd pod pozorem 500+podwyżka emerytur obniżeniem wieku emerytalnego zatyka wam pyski po to aby mogli robić co im się podoba. To że kraj zadluzaja jeszcze szybciej jak poprzednicy to nikomu nie przeszkadza? Gdy już się nażrą wtedy wam podziekują za tak dobrą zmianę

   Usuń
  5. Musi zadluzyc bo skad ma wziasc.ale wierz mi gdyby byly jakies haki na nich juz dawno bylyby wykorzystane w mediach.

   Usuń
  6. Licytujmy kto sprzeniewierzył więcej AmberGold czy Skoki.

   Usuń
 3. Nic się nie zmieni, zamkną kozła ofiarnego reszta się przedawni i kolejna aferka pod ich dywanem. Do puki sędziowie skorumpowani i powiazani z politykami złodziejami będą dalej siedzieć na swoich stolkach to nic się nie zmień, każdej aferze od kilkunastu lat łep skutecznie ukręcają.

  OdpowiedzUsuń
 4. to jest powiazane z kwasniewskim milerem i reszta zalozyli linie lotnicze jakies niby tanie co upadly a syn tuska pracowal na wiezy czy gdzies tam na lotnisku w gdansku z ktorego pewnie pieniadze z ambergold i zloto bylo transportowane do niemiec

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja straciłam dużo kasy w Pierwszej Polskiej Grupie Kapitałowej Kredyt,z Rzeszowa ,działającej w Gdańsku obok Neptuna,dochodzenie umorzono,pokrzywdzonych masa,winnych nie ma,a reklama była na TVN,bo byli sponsorami programu Fakty Ludzie,Pieniądze a prowadził p.R.Młodkowski.I co nic.

  OdpowiedzUsuń
 6. a dlaczego Tusk i inni pracują dla oszusta jakim jest Soros?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Logiczne bo maja z tego zyski,a tu tylko chodzi i forse!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Usuń
 7. Kasta ,,świętych krów'' III RP .
  Gangrena, która toczy polski wymiar sprawiedliwości rozwinęła się na dobre.
  Polacy mają wyjątkowo niski poziom zaufania do sądów.
  sędzia Daniel Strzelecki (Sąd Rejonowy w Bolesławcu) . Żadne przepisy nie nakładają na biegłego obowiązku osobistego dokonania oględzin wszystkich nieruchomości, które wykorzystał do porównania i ustalenia wartości budynku
  http://www.nj24.pl/article/biegly-nie-musi-nic-ogladac
  Bajkowy operat szacunkowy biegłego Jerzego Karpińskiego sprawa pokrzywdzonego Bogusława ...
  https://www.youtube.com/watch?v=RNLEELvzZd8
  Zeznania autora bajkowego operatu szacunkowego, biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego
  https://www.youtube.com/watch?v=RW62F955-_w&feature=youtu.be

  OdpowiedzUsuń
 8. jESTEM PRZEKONANY ZE KOMISJA POD PRZEWODNICTWEM POSEL wASERMAN WTJASNI CALKOWICIE CALY PRZEKRET DO KONCA , POWODUJAC ZAMKIECIE NA WIELE LAT WINNYCH

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz