Magdalena Ogórek udowadnia, że to KOD łamie demokrację, a nie PiS!


Bardzo ciekawe słowa padły z ust dr Magdaleny Ogórek, która na antenie TVP Info, komentowała weekendowy marsz KOD, który w naszej ocenie okazał się klapą, a w ocenie organizatorów oczywiście wielkim sukcesem.


W ocenie byłej kandydatki na fotel prezydenta RP, to KOD łamie demokrację, bowiem działacze tego ruchu próbują obalić legalnie wybraną władzę, nie respektując wyniku demokratycznych wyborów.

Ruch antyrządowy, bo tak trzeba nazwać w tej chwili KOD, zmierzający do tego, by obalić władzę wybraną w demokratycznych wyborach, zaczyna nawoływać do tego wszelkimi możliwymi sposobami. Jeżeli możemy mówić o łamaniu demokracji, bo mamy do czynienia z nawoływaniem do demokratycznie wybranego rządu, to jeżeli w ogóle chcemy używać frazy łamanie demokracji, to w tym momencie wobec KOD-u – powiedziała na antenie TVP Info Magdalena Ogórek.

Ogórek wskazała, że do tej pory KOD nie wygenerował żadnej innej alternatywy wobec PiS:Żadnego programu, żadnego hasła wyborczego, ale cały czas prze wobec właśnie takiego fermentu antyrządowego. Niech weźmie udział w wyborach, zbliżają się wybory samorządowe, niech pan Kijowski zweryfikuje się regionalnie i zobaczy, jaki mandat uzyska od społeczeństwa. Cała opozycja, gdyby zebrać ich poparcie, nie będzie miała go tyle, co teraz ma Prawo i Sprawiedliwość. Dlatego KOD stwarza ferment, wmawiający Polakom, że jest atmosfera do takiego antyrządowego nawoływania. A takiej atmosfery nie ma – kwituje Ogórek.

I wielkie brawa dla tej pani!Komentarze

 1. Bardzo mądra kobieta!

  OdpowiedzUsuń
 2. Popieram,cala prawda

  OdpowiedzUsuń
 3. to prawda pani Magdaleno zgadzam sie

  OdpowiedzUsuń
 4. A jakie ta pani miała poparcie w wyborach? To pokazało jaki z niej "autorytet"...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo jest stereoptyp, że jak bardzo ładna to nie może być mądra. Ja na nią głosowałam mając gdzieś to że startowała z SLD. Pierwszy raz głosowałam na SLD!

   Usuń
 5. Prawda wyborcy kierują się logiką a nie jak poprzednicy kukielki diabla

  OdpowiedzUsuń
 6. Już się podlizują choć do wyborów jeszcze daleko

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgadzam się w pełni. Te protesty o łamaniu demokracji to żenada.... ....większość nawet nie potrafiłaby podać przykładu na poparcie tej tezy, a krzyczą jak papugi za innymi.Niech biorą się do pracy, bo potem będą narzekać, że niskie emerytury.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz