Kapusie od Sorosa donoszą na polskie kluby! Czytajcie o szokujących praktykach w piłkarskim świecie!


Legia Warszawa znów znalazła się na celowniku Europejskiej Unii Piłkarskiej (UEFA). Chodzi m.in. o zachowania rasistowskie wśród kibiców „Wojskowych” podczas meczu Ligi Mistrzów z Borussią Dortmund. Za każdym razem na polskie kluby donosi organizacja pośrednio związana z osobą George’a Sorosa oraz ze środowiskiem „Gazety Wyborczej” – pisze na łamach tygodnika „Gazeta Finansowa” Mateusz Milan.Okazuje się, że piłkarskie środowisko nie jest wolne od pieniędzy żydowskiego bankstera.

– Polskie drużyny kończą rozgrywki nie tylko z workiem (straconych) goli, ale i z etykietką klubu przesiąkniętego rasizmem, antysemityzmem, czyli zjawiskami, które umowna lewica przypisuje umownej prawicy – czytamy w tygodniku.

Skoro polskie środowisko kibiców wcale nie odróżnia się od swoich zagranicznych odpowiedników, to jak to jest, że nasze kluby, gdy już występują w europejskich rozgrywkach, są najczęściej pozywane za akty rasizmu, ksenofobii itd.?– Na mapie europejskiego futbolu znajdziemy kilka poważnych klubów, które jawnie odwołują się do postaci takich ja Stalin lub Che Guevara, nikt jednak nie zamykał im z tego powodu stadionów – pisze Mateusz Milan.

(…)

Więcej w najnowszej Gazecie Finansowej! Polecamy e-wydanie: https://wogoole.pl/wrzesien/305-gazeta-finansowa-392016.html   Komentarze