W Norwegii wprowadzili możliwość zmiany płci przez internet!


Nareszcie! Norwegia w euforii! Norweski minister zdrowia ogłosił historyczną zmianę! Uchwalona została specjalna ustawa zgodnie z którą… każdy obywatel tego kraju będzie mógł sam zdecydować o swojej płci. Każdy Norweg, który skończy 16 lat będzie mógł w osiem minut zdecydować o zmianie płci.


Jedyny wymóg, to ukończenie 16. roku życia.

„To jest historyczna propozycja, o zmianie płci nie będzie już decydować służba zdrowia, lecz osoby indywidualne” – powiedział z tryumfem norweski minister zdrowia.
Jak było dotychczas? Żeby zmienić płeć należało: przeprowadzić szereg specjalistycznych badań, podjąć terapię hormonalną, rozpocząć przyjmować odpowiednich leków i poddać się kilku, a czasem kilkunastu operacjom plastycznym. O zmianie płci decydował lekarz. Teraz wszystko się zmienia. By rozpocząć procedurę wystarczy zalogować się zalogować się do systemu, potwierdzić swoje dane osobowe i rozpocząć edycję profilu. Wszystkie pozostałe czynności, związane np. ze zmianą dokumentów, bierze na siebie urząd. Jeśli nawet ktoś się rozmyśli, nie ma problemu, z podjętej decyzji można się wycofać.

Ustawa nie wszystkich satysfakcjonuje. Zawiedzeni są norwescy działacze LGBT. Ich projekt był jeszcze bardziej radykalny. Chcieli, by prawo do zmiany płci posiadały dzieci od lat 7. Argumentem było, że to właśnie w wieku dziecięcym rodzi się „płeć kulturowa”.

Z pewnością i do tego dojdą norwescy prawodawcy, w swym genderowym szaleństwie.

Za:polshexpress.co.uk/pch24 / AD

fot: pixabay.comKomentarze

  1. Norwegia to jest to! Szkoda, że nie jestem Norwegiem, bo bym sobie płeć zmienił na kobietę i wcześniej poszedł na emeryturę. A tak na poważnie, to szkoda gadać. Jeszcze trochę i się zwolni trochę miejsca na Ziemi jak będzie ten "postęp" tak szybko postępował.

    OdpowiedzUsuń
  2. Po zmianie płci proponuję leczenie bezpłodności ... do skutku:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz